Op. Dr. Orhan ALAN, 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başaldığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Kürsüsü'nde ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde 1 yıldan  fazla süre asistan olarak çalışmış ve ardından Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniği'nde asistanlığa ihtisasını yapmış ve KBB Uzmanı olmuştur.

İhtisası sırasında burun ve solunum fizyolojisi üzerinde araştırma ve tez çalışması yapmış olan Op. Dr. Orhan ALAN, o yıllardan beri burun estetik ameliyatlarına ayrıca ilgi göstermiş, pek çok burun estetiği ve KBB ameliyatı yapmıştır.

Hem eğitimi esnasında  hem de sonrasında çok sayıda yabancı ve yerli kurs, kongre ve seminere katılmış olan Op. Dr. Orhan ALAN, mesleki çalışmalarına ESTE KBB'de devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi ve orta derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

İletişim Numarası0 (850) 433 38 89
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • ESTE KBB
   AdresBağdat Cad. No: 378 Kat: 1 D/4 Şaşkınbakkal  Kadıköy, Turkey 
   İletişim Numarası0 (850) 433 38 89

  Son Cevapladığı Sorular

  • Koku kaybı

   Hocam iyi günler.ben otrvine burun spreyini 2 ay boyunca aralıksız kullandım.spreyi bırakalı 20 gün oldu fakat yok denecek kadar az koku ve tat almaktayım.bulunduğum ilde kbb doktoruna gittim bana memocon %0.05 brun spreyi ve allergodil nazal sprey olarak 2 adet sprey verdi.düzenli bi şekilde kullan... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Orhan ALAN

   Op. Dr. Orhan ALAN

   Muhtemelen bu hisler düzelir,ama 5-6 aydan sonra geçmezse kbb hekimine görününüz.

  • Deviasyon ve konka ameliyati

   Merhaba lar ,yasim 43 uzun yillardir alerji rinit problemim var , son yillarda asiri sikayetim yok fakat ara ara akinti oluyor ve farenjit oluyorum . asil sorunum burundan nefes alamiyorum hep agizdan nefes aliyorum geceleri bogaz kurulugum oluyor birkac aydir da horlamalarim basladi bunun uzerin... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Orhan ALAN

   Op. Dr. Orhan ALAN

   Ameliyat uygun görüldüğü için olmalısınız,iyi yapılırsa çok fayda görürsünüz,size denen şeylere katılıyorum,burun eti alınmaz.

  ?

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru sorma kapalıdır.

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .