Op. Dr. Namık Yılmaz

Üroloji - Antalya
4.8

İdrar Yolu Tıkanıklığı, Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Idrar Yolu Enfeksiyonu

4.8

“3 aydır bir türlü düşüremediğim üreter alt uç taşım vardı, artık ameliyat olmaktan başka çarem yoktu...” Devamı

Op. Dr. Namık Yılmaz

merhaba bir arkadaşımın 2 günden beri süren bi problemi var ilki tv izlerke

merhaba bir arkadaşımın 2 günden beri süren bi problemi var ilki tv izlerken hiç bişey yapmadan yada düşünmeden boşalmış daha sonra sürekli penisinin ucunda kurt geziniyo gibi olup kaşınıp sonrada tekrar etmiş bu durum 1 gün içerisinde 3 defa aynı problemi yaşamış bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim teşekkürler.

Op. Dr. Namık Yılmaz

Op. Dr. Namık Yılmaz tarafından cevaplandı

İdrar yolu enfeksiyonu nedeniyle olabilir. Üroloji uzmanına başvurmasında fayda var. Cevabı görmek için tıkla.

24 Kasım 2010 tarihinde cevaplandı.

iy günler 18 yaşındayım mastürbasyon sonucu spermim jöle kıvamında geldi ve

iy günler 18 yaşındayım mastürbasyon sonucu spermim jöle kıvamında geldi ve çıkarken ağrı oluştu bu hangi hastalığın belirtisidir aydınlatırsanız sevinirim

Op. Dr. Namık Yılmaz

Op. Dr. Namık Yılmaz tarafından cevaplandı

Ejekulasyonda ağrı tekrarlarsa değerlendirilmelidir. Yine de ben önemli bir problem gibi düşünmüyoru... Cevabı görmek için tıkla.

24 Kasım 2010 tarihinde cevaplandı.

volüm:1 ref.:2-6 viskozite:normal sperm konstrasyonu:96 milyon toplam sp

volüm:1 ref.:2-6 viskozite:normal sperm konstrasyonu:96 milyon toplam sperm sayısı:96 milyon motilite:%68 ref:%50 hızlı motil (a):%6 ref:%25 yavaş motil(b):%58 non motil(c):%4 immotil(d):%32 totil motil sperm sayısı(:61.4 milyom normal morfoloji:%6 (kuruger)ref:>%14 baş anolomisi:%59 kuyruk anomalisi:%7 boyun anomalisi:%28 lokosit konsrrasyonu:yok agglünitasyon:yok heycan dan teste; erken boşalma yaşadım böyle bir sorunum yok normal yoldan çoçuk sahibi olabilirmiyim ?

Op. Dr. Namık Yılmaz

Op. Dr. Namık Yılmaz tarafından cevaplandı

BU verilerle çocuk sahibi olabilirsin. Ancak sperm miktarın azlığı ve motilite düşüklüğü açısından y... Cevabı görmek için tıkla.

24 Kasım 2010 tarihinde cevaplandı.

Antalya Özel ASV Yaşam Hastanesi
Gebizli mah. 1116. sok. N:4 Muratpaşa - ANTALYA Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Eswt İntravenöz pyelografi ( ivp ) Prostat tedavisi Lazerle prostat cerrahisi Devamı

İlgi Alanları

İdrar Yolu Tıkanıklığı Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Idrar Yolu Enfeksiyonu Perkütan Cerrahi Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı)

Görüşler

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.7
ÖÖ
Öme*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3 aydır bir türlü düşüremediğim üreter alt uç taşım vardı, artık ameliyat olmaktan başka çarem yoktu. Üreter taşı ( böbrek kanalında taş) ameliyatımı bildiğim güvendiğim bir doktor olan Dr Namık Yılmaz bey yaptı. Gerek operasyon öncesi yaptığı bilgilendirme gerekse operasyon sonrası ilgisi mükemmeldi. Bu ilginin bende hekim olduğum için gösterilmediğini, tüm hastalarına da aynı ilgiyi gösterdiğini gözlemledim. Operasyon sonrası en ufak bir problem yaşamadım., ertesi gün sabah işime gittim. İşinin ehli, hastasına özenli ve güler yüzlü doktoruma teşekkür ediyorum.

ÖÖ
Öme*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Radyoloji uzmanıyım. Bir hekim olarak üreter taşı ( böbrek kanalında taş) ameliyatımı Dr Namık bey yaptı, en ufak bir problem yaşamadım. Akşam 17 de ameliyatımı oldum sabah 8 de işime gittim. İşinin ehli, hastasına özenli ve güler yüzlü doktorum teşekkür ediyorum. Dr. Ömer Öztürk

CS
Cah*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bu kıymetli ve saygıdeğer doktorumuz, Antalya'lılar açısından büyük bir şanstır. Ben her zaman iyi bir meslek uzmanının (öğretmen, doktor, mühendis...vb) iyi bir insan olmasından geçtiğini düşünürüm. Bu vasıflara tam uyan bir doktordur. Doğru teşhis, doğru ve zamanında tedavi uygular. Taş cerrahisi, flexible, yandan delik açarak taşı alma ve birçok konuda daha vaka sayısı inanılmayacak kadar çoktur. Bu nedenle komplikasyonsuz, rahat, huzurlu bir tedavi alırsınız. İşinde çok dikkatli ve titiz olması da cabasıdır. Kendisine operasyon olmak için Antalya'dan Kayseri'ye kadar gitmiş biri olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Kendisini çok seven Kayseri'liler açısından üzgün ama Antalya' lılar ve kendi adıma sevinçliyim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Namık Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Namık Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Namık Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Namık Yılmaz Antalya Özel ASV Yaşam Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Namık Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Namık Yılmaz Üroloji uzmanıdır. İdrar Yolu Tıkanıklığı, Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Idrar Yolu Enfeksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Eswt, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Prostat tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube