Op. Dr. Muzaffer Bora Okar, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar

Genel Cerrahi - İstanbul

Mide Küçültme Ameliyatı, Obezite Cerrahisi, Reflü - Gastrit

Takvim talep etSoru Sor

Özgeçmiş

Op. Dr. Muzaffer Bora OKAR, 1977 yılında doğmuştur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Muzaffer Bora OKAR, mesleki çalışmalarına İstanbul Özel Eren Hastanesi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. M Okar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. M Okar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar Özel Eren Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar Genel Cerrahi, uzmanıdır. Endoskopi, Rektosigmoidoskopi, Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Laparoskopik reflü cerrahisi, Laparoskopik kolesistektomi, Laparoskopik apendektomi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Mide küçültme alanlarında hizmet veriyor ve Mide Küçültme Ameliyatı, Obezite Cerrahisi, Reflü - Gastrit, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Muzaffer Bora Okar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. M Okar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Muzaffer Bora Okar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. M Okar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.