Op. Dr. Güzin Yakın Başcı, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Gebelik Takibi, Gebelikten Korunma Yöntemleri

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Op.Dr. Güzin Başçı Tıp Fakültesi eğitimini Çukurova Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra Kadın Doğum ihtisasını Dr. Zekai Burak Kadın Hastanesi’nde yapmıştır. Op.Dr. Güzin Başçı Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. G Yakın Başcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. G Yakın Başcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güzin Yakın Başcı ile anlaşmalı?

Güzin Yakın Başcı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Demir Hayat , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası )

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı Op.Dr. Güzin Başçı Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Sezaryen doğum, Koterizasyon, Küretaj, Menapoz, Menopoz tedavisi, Myomektomi, NIPT Testi ( Noninvazif Prenatal Test), Normal (vajinal) doğum, Pelvik muayene ve pap smear, Rahim ağzı kanseri tarama alanlarında hizmet veriyor ve Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Gebelik Takibi, Gebelikten Korunma Yöntemleri, Riskli Gebelik, Yüksek Riskli Gebelikler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Güzin Yakın Başcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. G Yakın Başcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Güzin Yakın Başcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. G Yakın Başcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.