Op. Dr. Gökhan  Temiz, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Gökhan Temiz

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Burun Estetiği (Rinoplasti), Meme Büyütme, Meme Küçültme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Gökhan Temiz Kimdir?

Op. Dr. Gökhan Temiz, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Temiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..an

Gökhan hocam 1 ay önce karın germe, yağ aldırma ve alınan yağı yüze enjeksiyon operasyonlarımı gerçekleştirdi. Kendisine sonsuz minnettarım. Hekimimizi seçerken bizleri doğru uygulamalara yönlendirmesi, kurduğu empati ve ihtiyaçlarımızı anlaması ve gerçekci çözümler sunmasıdır. Tüm bunlar kendisin de fazlasıyla mevcuttur. Sadece karın germe için gitmiştim ancak karın çevremde ki yağları alma hatta bu yağları yüze enjekte etme önerileri ile gerçekleşen operasyonlar sayesin de özgüvenim ve doğal olarak mutluluğum arttı. Neredeyse 10 yıl geriye gittim 10 kat keuif alıyorum kendimden 😉son derece pozitif olması, çok ilgili oluşu her problemde hemen geri dönüp sakinleştirmesi ve o gülen yüzü için kendisine sonsuz teşekkürler. Gözleri gülen hekimlere güveniniz ✌ Emine Duran POYRAZ 12-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gökhan Temiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.