Op. Dr. Doğan Fakıoğlu, Bursa, Genel Cerrahi

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu

Genel Cerrahi - Bursa

Divertikül, Göğüs Kanseri, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu 1977 yılında Hatay‘da dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra başta İstanbul olmak üzere Hatay, Kastamonu ve İzmir illerindeki hastanelerde görevlerde bulunmuştur.

2008 yılında Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi'nde  “Cerrahi Endoskopi” eğitimine katılmıştır.Yine aynı hastanedeki 2009 yılındaki “Yanık Hastası ve Tedavisi” eğitimine katılmış ve bu alanlardaki sertifikaları bulunmaktadır.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu 2010 yılından bu yana “Obezite Cerrahisi” ameliyatları yapmaktadır. Ayrıca yurtdışından gelen Irak, Arabistan ve Arap Ülkeleri başta olmak üzere hastaların operasyonlarını başarıyla tamamlamıştır. Op. Dr. Doğan Fakıoğlu 100′ ün üzerinde “Gastrik By-pass” ve “Tüp mide” operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.

 İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan Op. Dr. Doğan Fakıoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. D Fakıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. D Fakıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu Sağlık Bilimleri Üniversitesi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Sentinel lenf nodu biyopsisi, Tiroid kanseri cerrahisi, Mide kelepçesi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Anal fistül alanlarında hizmet veriyor ve Divertikül, Göğüs Kanseri, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Doğan Fakıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. D Fakıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Doğan Fakıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. D Fakıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.