Op. Dr. Cüneyd Sevinç, İstanbul, Üroloji

Op. Dr. Cüneyd Sevinç

Üroloji - İstanbul

Mesane Problemleri, Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Erkek Kısırlığı

Takvim talep et

Adres

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus Beşiktaş/İstanbul (TRT Binası karşısı)  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital Ulus

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Cüneyd Sevinç Kimdir?

Op. Dr. Cüneyd SEVİNÇ, 1972 yılında Samsun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Samsun’da bitirmiştir. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2002 yılında ise SB Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Üroloji ihtisasını tamamlamış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

3'er yıl süreyle SB Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2008 yılı itibariyle Medicana International İstanbul Hastanesi'nde görev yapmaya başlamıştır.

Op. Dr. Cüneyd SEVİNÇ, ihtisas eğitimi sırasında ürolojik kanser cerrahileri konusunda ülkemizin önde gelen merkezlerinden biri olan SB Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde böbrek, prostat ve mesane kanseri tedavisi konularında yoğun eğitim ve uygulama şansına sahip olmuştur. ABD’de MD Anderson Kanser Merkezi’nde, Boston TUFT’s Üniversitesi Üroloji Kliniği'nde ve İsviçre'de Bern Üniversitesi Ürolojik Kanser Enstitüsü'nde gözlemci olarak çalışma fırsatı da bulmuş olan Op. Dr. SEVİNÇ, Avrupa Üroloji Board Sertifikası sahibidir. 

2005 - 2008 yılları arasında robotik, laparoskopik ve endoürolojik, minimal invazif cerrahi eğitimi alabilmek amacıyla İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi’nde görev yapmıştır. Ülkemizde robotik ve laparoskopik cerrahinin ilk olarak uygulanmaya başladığı bu merkezde aynı zamanda endoskopik taş ve prostat hastalığı tedavisi konularında da eğitimler almıştır.

Op. Dr. Cüneyd SEVİNÇ, hastanenin kuruluş tarihi de olan 2008 yılından beri Medicana International İstanbul Hastanesi bünyesinde Modern Üroloji pratiğinin birçok alanında tedaviler uygulamaktadır. Gelişmiş ve modern tedavi araçlarının kullanımı ile ürolojik kanserler, ürolojik taş hastalıkları, konvansiyonel ve minimal invazif ürolojik cerrahi gerektiren hastalıklar konusunda hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.