Op. Dr. Cevdet Murat Akagün, Ankara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Boğaz Ağrısı, Boğaz Enfeksiyonu, Alerjik nezle koku bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Op. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN, 1974 yılında Gümüşhane'de doğmuştur. 1992 yılında Gümüşhane Anadolu Lisesi'nden mezun olarak lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 - 2002 yılları arasında ise yine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda Erişkin Psikiyatrisi bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır.

2002 yılında Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Dr. Cavit ÖZERİ ve Dr. Ethem Erdal SAMİM şefliğindeki Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniği'nde 5 yıl süreyle, Ankara Onkoloji Yıldırım Yurtaslan Hastanesi'nde Dr. Mehmet Turanlı ile 6 ay süreyle kanser cerrahisi eğitimi almıştır. 2008 yılında Mardin Midyat Devlet Hastanesi'ne atanmış ve Kulak, Burun, Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmıştır.

2008 yılında Manisa Asker Hastanesi'nde vatani görevini yerine getirmeye başlamıştır. 2009 askerliğini tamamlayarak Midyat Devlet Hastanesi'ndeki görevine geri dönmüş ve 2011 yılına kadar bu hastanede çalışmıştır. 

Daha sonra bir süre ABD New York Albert Einstein Hastanesi'nde bulunmuş, 1 yıl süreyle yurtdışında yüzlerce estetik operasyon gerçekleştirmiştir. Bu süre içerisinde kendi alanında yaklaşık 5000 civarında başarılı ameliyat gerçekleştirmiştir. Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar yapmıştır.

İyi derecede İngilizce,  başlangıç düzeyinde Almanca bilmekte olan Op. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN, Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi ile asistanlığının ilk yıllarından beri özel olarak ilgilenmektedir ve bu konu ile ilgili birçok kez kadavra üzerinde özel çalışmalarda bulunmuştur. Bilimsel çalışmalarına günümüzde de devam etmekte ve yurtiçinde/yurtdışında düzenlenen Kulak Burun Boğaz alanında estetik operasyonlarını konu alan ve estetik burun ameliyatlardaki son gelişmeleri içeren kongrelere katılarak yakından takip etmektedir.

Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Avrupa Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Türkiye Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Ankara Tabip Odası, Tuder Uyku Derneği ve Rinoloji Derneği gibi birçok ulusal ve uluslararası meslek kuruluşuna üyeliği bulunan Op. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN, Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. C Akagün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. C Akagün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cevdet Murat Akagün ile anlaşmalı?

Cevdet Murat Akagün ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Türkiye İş Bankası , Emlakbank , Akbank , Aselsan , Zurich Sigorta )

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün Op.Dr. Cevdet Murat Akagün Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Horlama cerrahisi, Bademcik ameliyatı, Endoskopik sinüs cerrahisi, Burun estetiği (Rinoplasti), Horlama Ameliyatı, Kulak cerrahisi, Kulak estetiği, Rinoplasti (Burun Estetiği) alanlarında hizmet veriyor ve Boğaz Ağrısı, Boğaz Enfeksiyonu, Alerjik nezle koku bozuklukları, Genel Kulak Burun Boğaz, Kulak Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cevdet Murat Akagün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. C Akagün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. C Akagün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.