Op. Dr. Çağlar Çallı, İzmir, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Çağlar Çallı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir

Lenfadenit, Uyku Ve Horlama, Kulak Kaşıntısı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Ali Çetinkaya Blv. 1394 Sk. Birlik Apt. No:15 Alsancak  , İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Çiğli Kipa Kavşağı  Karşıyaka, İzmir
Ekol KKB Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Çağlar Çallı Kimdir?

Op. Dr. Çağlar Çallı, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Çağlar Çallı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sen..itci Özcan

Yaklaşık 1 sene öncesi boğazımda yabancı cisim hissi ile gitmediğim Dr kalmadı Çağlar bey 9. Doktorum ve hiç kimse kesin bir tanı koymadı gittiğim bütün doktorlar faranjit dediler o kadar ultarosyonla baktılar hiç bir şey bulamadılar ve en sonunda radyoloji doktoru eagle sendromu olabileceğimi ve ameliyatın çok riskli olduğunu söyledi ve bu ameliyat için de herhangi bir Dr a guvenemzdim çağlar beyi duydum ve ona gitmeye karar verdim beklediğimden o kadar güler yüzlü o kadar ilgilendi ki ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyata girerken dahi çıkabileceğim umidim yoktu daha 1.5 yaşında çocuğumu, eşimi,ailemi bırakıp ameliyata girdim uyandığımda ise Allah a binlerce kez sukrettim Çağlar bey gibi bir doktora geldiğim için,gezdigim 8 doktor bir Çağlar bey yapmaz bu zamana kadar gördüğüm en iyi,kaliteli, işinin hakkını gerçekten hakkını veren,moral veren güler yüzlü doktor. Çok teşekkür ederim binlerce kez teşekkür ederim Çağlar bey. 17-06-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Çağlar Çallı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.