Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU, 1958 yılında İstanbul’da doğmuştur. Galatasaray Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlamıştır. 1984-1986 yılları arasında Siirt Sason Merkez Sağlık Ocağı’nda mecburi hizmetini yerine getirmiştir. İhtisasını ise 1986-1993 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda 2000 yılında Doçent, 2008 yılında ise Profesör unvanını almış olan Dr. GAZİOĞLU'nun birçok ulusal ve uluslararası düzeyde makalesi, kitaplarda bölüm yazarlığı ve konferanslarda yapmış olduğu oturum yöneticiliği bulunmaktadır. Ayrıca kendisi, İstanbul Tabip Odası, Türk Nöroşirürji Derneği, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, Balkan Tıp Birliği, Société de Neurochirurgie de Langue Française (SNCLF), International Society for Pediatric Neurosurgery (ISPN), International Society of Pituitary Surgeons (ISPS), The Pituitary Society ve Academia Eurasiana Neurochirurgica gibi pek çok ulusal ve uluslararası derneğe üyedir.

İyi derecede Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca bilmekte olan Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU, ek görevlendirme ile 2005 yılından beri Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 1. İhtisas Dairesi üyesi olarak görev yapmakla beraber mesleki çalışmalarına İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ve özel muayenehanesinde devam etmektedir. 

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 44

 • Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU Muayenehanesi
  AdresValikonağı Cad. Şakayık Sok. No: 66 Kat/ 2  Şişli 
  İletişim Numarası0 (850) 433 40 44

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca
 • İtalyanca
 • İspanyolca

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 44

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel fıtıgı

  Merhaba 19 yaşımdayım ve 6 ay once sıddetlı sol bacak agrısı ve refleks kaybı yuzunden mıkrocerrahı bel fıtık amelıyatı oldu . amelıyattan sonra 1 ay yattım ve korse taktım cokta dıkkat ettım.doktor ıstedıgı uzerıne renklı mr cektırdım ve sonucunda kucuk bır fıtık oldugunu belkıde yaranın ıcten ıyıl... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU

  Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 44

  Merhaba nazlı hanım, bazen fıtıklar tekrarlayabilir, şikayetiniz devam ediyorsa kendi doktorunuza tekrar gitmenizi öneririm. geçmiş olsun.

 • Beyinciksarkması

  Hocam şimdi benim durumum ameliyatık mı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU

  Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 44

  Merhaba nurdan hanım, muayene etmeden ameliyat gerektirip gerektirmediğini bilemem, şiddetli baş varsa ameliyat öneririm. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (3)

Hasta Değerlendirmeleri

3 Yorum Ort. Puanı: 5
hüseyin yazici
(5) 14.06.2017

emarima aciklik getirdiginiz sizi hiç tanimassamda bu ilginiz beni çok mutlu etti teşekur ederim hocam hayirli ramazanlar.

serap eregilmez
(5) 02.01.2016

Nurperi hanim mukemmel bir doktor iki hafta once hipofiz afenomundan ameliyat oldum kendisine cok ama cok tesekkur ederim onun gibi doktorlara ihtiyacimiz var

serap eregilmez
(5) 03.01.2016

Bundan iki hafta once hipofiz adenomu ameliyati oldum ve Nurperi hanima cok tesekkur ederim hastasiyla birebir ve cok ilgileniyor boyle doktorlara ihtiyacimiz var allah ondan razi olsun cok tesekkurler

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.