Dr.

Nevzat DEMIREL

Aile Hekimliği - Afyon Karahisar

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Pcv7(Pnömokok Aşısı), Baş Ağrıları, Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sabit ağrım var

  Merhaba 2-3 gündür sol bel boşluğu ve sol kasığımda kronik sabit bir ağrı oluştu. zaman zaman artıyor. kaplıcalardaydım sıcak suya girdiğim gün ağrılarım başladı. sıcak su belimi yumuşatır rahatlatır diye suya girmeye devam ettim lakin geçmedi.bel fıstığım var. kas spazmı da daha önce geçirmiştim.... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Nevzat Demirel

  Dr. Nevzat Demirel

  Şikayetleriniz kesin olmamakla birlikte üriner sistem veya üreme sistemi ile ilgili görünüyor. sıcak su asla tavsiye etmem. mutlaka kadın doğum uzmanı arkadaşlara muayene olun. kan , idra, ultrasun sonucu teşhis konulur. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nevzat DEMIREL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.