Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kayseri, Radyoloji
Prof. Dr.

Mustafa Öztürk

Radyoloji - Kayseri

Cilt Döküntüsü, Ateş, Bulaşıcı Hastalıklar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Gevher Nesibe Mah. Gök Geçidi No:15  Kocasinan, Kayseri
Özel Magnet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

neş..ldız

Mustafa Öztürk benim yıllar önce çocuklarımın doktoruydu.Şu anda bilmiyorum hala çalışıyor mu? Şunu söyleyebilirim ki işini en güzel şekilde ,özveriyle yerine getiren bir hakim olarak kaldı hafızalarımızda.İlk çocuğum sağlık yönünden oldukça problemliydi.Mustafa Bey in gerek tedavi, gerekse bizimle iletişimi noktasında çok çok memnun kaldık.Yıllarca hekimimiz oldu.Kendisinden çok çok memnun kaldık.Hala arkasından kulağını çınlatırız.O yıllarda görevimiz dolayısıyla Sivasın bir ilçesinde yaşıyorduk.Çocuğumuz azcık ateşlense atlardık arabaya doktorumuza getirirdik 200 km.Hatta pazar günü olsa bile bizim için gelirdi muayenehanesine.Herşey için sonsuz teşekkürler Mustafa Öztürk.Çok şey borçluyuz size. 29-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gribal enfeksiyon

  Merhaba, oglum 5 yasinda ve yaklasik 5 aydir ayda 2 kez gribal enfeksiyon oluyor. surekli antibiyotik kullaniyoruz bu yil anaokuluna basladi. son hastalifinda kan testi yapildi ve crp turbidimetrik 2.386 cikti ve tekrar antibiyotik kullanmaya basladik doktorumuz croup teshisi koydu siddetli oksu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Öztürk

  Ana okulunda her çocuktan bir mikrop alir 10-15 kez hastalanir.okulda hasta çoçocuk olunca eve geri dönün yoksa böyle devam edersiniz boşa ilaç alirsiniz çünkü %90 i viraldir.

 • Kabizlik sorunu karin agrisi ates

  Cok saolun fmf testi yaptırmalimiyim sizce

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mustafa Öztürk

  Kabizlikla fmf alakasiz tahlile gerek yok diyetle düzelir.ama kabizlik soya çeker

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.