Uzm. Dr. Murat YILDIRIM, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2008 - 2010 yılları arasında Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2010 - 2015 yılları arasında ise Metafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Murat YILDIRIM, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Acıbadem Bursa Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, Huneke'ye göre Bilimsel Nöral Terapi ve Regülasyon Derneği (BNR), Bilimsel Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği (BTR), Manuel Terapi Derneği (MTD) ve Tabipler Odası gibi birçok mesleki kuruluşa üyedir.

İletişim Numarası0 (850) 811 71 04
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Acıbadem Bursa Hastanesi
  AdresFSM Bulvarı Sümer Sok. No: 1  Nilüfer, Turkey 
  İletişim Numarası0 (850) 811 71 04

Son Cevapladığı Sorular

 • Mr sonucu öğrenme

  Hocam merhaba yaş 40 benim sag dizim agrıyordu mr çektirdim ortopedi ameliyat dedi ben olmak istemedim size danışmak istedim sonucum yag baskılı t2w aksial koronal t2- t1w sagital kesitler olunmuştur medial menisküs posterior hornunda longitudinal yırtık izlenmektedir lateral menisküs ön ve arka boy... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat YILDIRIM

  Uzm. Dr. Murat YILDIRIM

  Dizde kilitlenme yoksa prp (ozonlu) uygulanabilir. 3 hafta arayla 3kere uygulanır. eş zamanlı fizik tedavi de planlanabilir. geçmiş olsun.

 • Omuz mr sonucu

  Sağ omuzumdaki hareket kısıtlığı ve ağrı nedeniyle mr çekildi. mr sonucuma göre sadece buz tedavisi verildi ancak sonuç alamıyorum. mr sonucu: akromioklavikuler eklemde dejeneratif hipertrofik değişiklik izlendi. akromionda inferiora eğim mevcuttur. subakromial mesafe daralmıştır.subakromial - subde... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat YILDIRIM

  Uzm. Dr. Murat YILDIRIM

  Mr sonucunuza göre prp+ozon tedavisi planlanabilir. 3 hafta arayla 3 doz yapılabilir. eş zamanlı hareket kısıtlılığınız için fizik tedavi görebilirsiniz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (4)

Hasta Değerlendirmeleri

4 Yorum Ort. Puanı: 5
Mevlis Yıldız
(5) 07.12.2016

Murat Hocam gerçekten branşında çok başarılı bir doktorumuzdur.Dizimdeki menisküs yırtığını ve omuzumdaki kas sıkışması problemini onun sayesinde ameliyat olmadan atlattım.şimdi kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Hocam iyiki varsınız.

Mevlis Yıldız
(5) 07.12.2016

Murat bey ben cok memnun kaldim agrilarim gitti..manuel terapiyi agrisi dinmeyenlere oneriyorumm...tesekkurler hocam

Hamit Gökdamar
(5) 07.12.2016

Murat Hocam gerçekten branşında çok başarılı bir doktorumuzdur.Dizimdeki menisküs yırtığını ve omuzumdaki kas sıkışması problemini onun sayesinde ameliyat olmadan atlattım.şimdi kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum.kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.Hocam iyiki varsınız.

TC Şüheda Yapıcı
(5) 24.11.2016

METABOLİC BALANCE.............. Benim en güzel MUCİZEM.... Kilolarım ve migrenim her zaman benim için en büyük problemim oldu. Pek çok diyetisyen ve doktora gitmeme rahmen bir türlü sonuş alamadım. En son gittiğim diyetisyenim farklı bir kan tahlil yaptırdı ve insülin direnciyle tanışmama sebep oldu smile ifade simgesi:) Bunun üzerine 1,5 sene boyunca tedavi oldum lakin insülin direnci sorunum hiç düzelmedi umudumun bittiği zamanda Dr. Murat Yıldırım bey Metabolic Balansı önerdi doktaruma inandım ve programa başladık. 4 ay gibi bir süre içerisinde 10 kg verdim ve kan değerlerim hiç olmadığı kadar iyi duruma geldi en önemliside artık ilaç kullanmıyorum ve migren ataklarım büyük ölçüde azaldı.... Benim durumumda herkese şiddetle tavsiye ediyorum kaybedecekleri sadece kiloları olur ve sağlıklı bir hayat yaşarlar..... Öncelikle Doktorum Murat bey bana inanıp bu programı uyguladığınız için ayrıca sıcak dostluğunuz, samimiyetiniz ve her daim gülen yüzünüz için sonsuz teşekkürler..... İyki sizi tanıdım, iyki benim Mucizem oldunuz......... Şüheda YAPICI

4 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 71 04.