Prof. Dr.

Murat BEZER

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji branşında İstanbul'da görev yapmaktadır.

İletişim Numarası0 (850) 433...Numarayı gör
Randevu Al

  Randevu Al

  • Prof. Dr. Murat Bezer Muayanehanesi
   AdresBağdat Cad. No: 325 Eren Apt. D/5 Kat: 3 Erenköy  İstanbul 
   İletişim Numarası0 (850) 433... Numarayı gör

  Son Cevapladığı Sorular

  • El şekil bozukluğu

   Hocam kolay gelsin.....benim parmaklarımda şekil bozukluğu var özellikle baş parmaklar yani çomak parmak diyorlar.....benim için büyük bir sorun stres ve psikolojik olarak beni çok rahatsız ediyor ...insan içine çıkmak bile istemiyorum...doktora gittim biri diyor iç hastalık biri diyor ortopedi yani... devamı

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Murat BEZER

   Prof. Dr. Murat BEZER

   Bolgenizdeki bir el cerrahina ulasmanizda fayda var

  • 15 yaşındayım fıtık teşhisi kondu ne yapmalıyım ?

   Merhaba 15 yaşındayım halı saha da iken belime kramp girdi yaklaşık 3-4 aydır ağrım devam ediyor mr sonuçlarını bir de size göstermek istedim neden hala ağrılarım geçmedi kas gevşetici hap ve krem kullandım yavaş yavaş sol bacağıma doğru iniyor l5-s1 disk mesafesi hafif daralmıştır. fizyolojik lombe... devamı

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Murat BEZER

   Prof. Dr. Murat BEZER

   Anlattiklariniz cok ciddi bir fitik gibi durmuyor. muhtemelen ilac ya da fizik tedavi ile daha iyi olacaktir. saygilarimla murat bezer

  ?

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru sorma kapalıdır.

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


  Hakkında

  Özgeçmişi

  Prof. Dr. Murat BEZER, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1993-1994 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır.

  2000 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 1996-1997 yılları arasında “Insall Scott Kelly Institude” da Orthopedics and Sports Medicine'da visiting fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

  Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda 2001- 2005 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 2005- 2012 yılları arasında ise Doçent Doktor olarak görev yapmış olan Dr. BEZER, 2012 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır.

  Prof. Dr. Murat BEZER, pek çok farklı projede araştırmacı olarak görev almış olup 2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, 5. Dönem Ortopedi ve Travmatoloji Staj Sorumlusu olmuştur. Ayrıca birçok ulusasl ve uluslararası bilimsel kuruluşa üye olan Dr. BEZER, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Bilimsel Araştırma Komisyonu ve Vakıfları’ndan teşvik ve destek ödülü almıştır. 

  Mesleki Tecrübe

  23 Yıl

  Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • MARMARA ÜNIVERSITESI

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433...  Numarayı gör  .