Konya Mmr Aşısı

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Uzm. Dr. Şükrü ÖZAYHAN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Şükrü ÖZAYHAN

Aile Hekimliği

Ertesi Gün Hapı, İş Stresi, Meningokok Aşısı Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ   
Uzm. Dr. Muazzez Şule TANER - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Muazzez Şule TANER

Aile Hekimliği

Gaz (Aşırı Gaz), Bcg Aşısı, Doğum Kontrol Hapı Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Anıl SERİN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Anıl SERİN

Aile Hekimliği

Karın Ağrısı, Enjeksiyon Iv, Rotavirüs Aşısı Immunizasyon(aşılama), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Saniye HASDİKİCİ - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Saniye HASDİKİCİ

Aile Hekimliği

Herpes Zoster Aşısı, Romatizmal Hastalıklar, Hemoglobin A1c(Hba1c) Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Mehmet YILGEÇ - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Mehmet YILGEÇ

Aile Hekimliği

Rubeola Aşısı, Tükenmişlik Sendromu, Anemi (kansızlık) Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama), Aile ve Çocuk Danışmanlığı

Aile Hekimliği   

Sayfa : 1/1 | Toplam 5 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Gebelik devamı

  Merhaba coşkun bey, 29 yaşında evli, çocuksuz bir kadınım. mmr aşısı olduktan sonra gebe olduğunu öğrendim. en son ilişkimiz aşı vurulmadan 4 gün önce olmuştu. mmr aşının gebelere vurulmaması gerektiğini biliyorum. iki doktor ile görüştüm ama mmr aşısının potansiyel riskleri ile ilgili çalışmaları o...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Coşkun ŞİMŞİR

  Op. Dr. Coşkun ŞİMŞİR

  Merhaba mmr aşisi sonrasi 3 ay gebe kalmamaniz gerekir. bunun için tekrar doktorunuzla görüşünüz.

 • Hcg değerleri-mmr aşısı

  Merhaba hüseyin hocam, 29 yaşında evli, çocuksuz bir kadınım. mmr aşısı olduktan sonra gebe olduğunu öğrendim. en son ilişkimiz aşı vurulmadan 4 gün önce olmuştu. mmr aşının gebelere vurulmaması gerektiğini biliyorum. iki doktor ile görüştüm ama mmr aşısının potansiyel riskleri ile ilgili çalışmalar...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Hüseyin Mete TANIR

  Prof. Dr. Hüseyin Mete TANIR

  Dusuk bir olasilik

 • Mmr aşısı

  Sayın hocam iyi çalışmalar dileyerek aşagıdaki haber ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. kafa karışıklığımız giderek artıyor.  cevabınız bizim için çok önemli. alıntı: http://ahmetrasimkucukusta.com/2014/10/16/yazilar/tip-yazilari/grip-tip-yazilari-yazilar/asilar-hakkinda-halktan-saklanan...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

  Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

  Hanım efendi,mmr olmasaydı şu anda dünya nüfusu 500 milyon daha azdı ve 50 milyon özürlümüz ilave olacaktı.belkide o şarlatanlar ya ölmüş yada özürlü olcaktı.size tüm saygılarımla diyorumki bu şarlatanlar aşağılık duygusuyla şaçmalıyorlar.

 • Mmr aşısı

  Sayin hocam cok tesekkur ederiz

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

  Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

  Fantastik,şarlatan, hekimler hep olmuştur.hanım efendi aşılardan önce 1945 dünya nüfusu 500 milyon yıl hiç 1 milyarı aşmadı son70 yılda 7 misli ar.tı yani 7 milyar oldu,500 milyon yılda en çok 1 milyar son 70 yılda 7 milyar.takdir sizin efendim.