17 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Hakkında

Hastalarının Yorumları (3)

Hasta Değerlendirmeleri

3 Yorum Ort. Puanı: 5
Eylül Ulusoy Düşünceli
(5) 17.03.2017

Annem 65 yaşında bel fıtığı ve bel kayması vardı. Yakınımızın önerisiyle Mevci hocama gittik. 9 saatlik ağır ve başarılı bir ameliyat geçirdi. Platin de takıldı. Yaşına rağmen Şükürler olsun önce Allah ın sonra hocamızın sayesinde annem ayağa kalktı. Hocamız cerrahi başarısının yanında güler yüzlü on numara bir insan. Bize her konuda yardımcı oldu. Allah razı olsun. Bende de bel fıtığı var ameliyata karar verirsem Ankara da yaşamama rağmen tercihim Mevci hocam olacak.

selim  serter
(5) 11.03.2016

Kıymetli hocam Mevci Bey ; dayım İsmail Aksan 'ın 17 şubat 2016 daki ameliyatında bizi tanığı ettiğiniz başarınız ve ayrıca yüksek şefkat ve sorumluluğunuz için sonsuz teşekkürlerimle....İstikbaliniz ve istikametinizde gayret ile başarı her daim sizinle olsun...saygı ve selamlarımla....Selim Serter -Kuşadası

recep  demir
(5) 08.03.2016

Dr Mevci BEY mükemmel bir hekim hastalara yaklaşımı motivasyonu harika biz teyzemizi acil opere yaptırdık bu süreçte bir hekim ve aynı zamanda insan olarak olağanüstü destek sağlamıştır.Allah emeklerini ve hizmetlerini kabul eylesin.Denizlimizde olduğu için çok şanslıız.akademik hayatında başarılar dileriz.

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.