Konya Mesleki Enfeksiyonlar

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Ufuk BÜYÜKBAYRAM - Aile Hekimliği

Dr. Ufuk BÜYÜKBAYRAM

Aile Hekimliği

Mesleki Enfeksiyonlar, Hepatit A Aşısı, Zona Aşısı Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

49 NOLU ASM  ŞÜKRAN MH. HANÇERLİ SK.28/A(kızılay hastanesi karşısı)   Meram, Konya 
Dr. İdris ÇETİN - Aile Hekimliği

Dr. İdris ÇETİN

Aile Hekimliği

Koruyucu Sağlık Hizmeti, Doğum Kontrol, Boğmaca Aşısı Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama)

Sarayönü Ladik Halıcı Aile Sağlık Merkezi  Yunus Emre Cad. Yeni Mah.  Sarayönü, Konya 
Uzm. Dr. Mustafa KARABULUT - Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Mustafa KARABULUT

Dahiliye - İç Hastalıkları

Whipple Hastalığı, Mesleki Enfeksiyonlar, Hemokromatozis (Demir Birikmesi) Akciğer ve plevra biyopsisi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Cea(karsinoembriyonik antijen)

konya hospital  şerafettin cad.karatay -konya  Selçuklu, Konya 
Uzm. Dr. Hakan DÖVEN - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Hakan DÖVEN

Aile Hekimliği

Difteri Aşısı, Bcg Aşısı, Pnömokok Aşısı Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Aynur YALÇINTAŞ - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Aynur YALÇINTAŞ

Aile Hekimliği

Pnömokok Aşısı, İş Stresi, Doğum Kontrol Immunizasyon(aşılama), Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Hakan ŞARLAR - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Hakan ŞARLAR

Aile Hekimliği

Mesleki Enfeksiyonlar, Hepatit A Aşısı, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama)

Aile Hekimliği   

Sayfa : 1/1 | Toplam 6 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Gecmeyen hafif ates halsizlik

  Geçmeyen hafif ateş,halsizlik,baş ağrim ve bogaz ağrim var ve tahlillerim iyi cikti bunun sebebi ne olabilir bir kac sene oncede tekrarlamisti ve uzun bir donem gecmemisti.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Geçmiş olsun. arzu ederseniz uygun bir zamanda sizi görebilirim. bilgi ve randevu için www.allerjimerkezi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. sağlıklı günler dilerim.

 • Enfeksiyon

  Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. öncelikle kbb için randevu aldım. daha önce yapılan kan tahlillerinde aso değerim 240 çıkmıştı. üst sınır 200. bugünlerde boğazımda beyaz iltihap var. bir önceki boğaz ağrımdan sonra ayak bileklerimin üzerine basamayacak kadar ağrılar olmuştu fakat geç...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sevinç AKKOYUN

  Uzm. Dr. Sevinç AKKOYUN

  Aso yüksekliğinin artık çok fazla tıbbi öneminin olmadığı anlaşılmıştır. boğaz enfeksiyonlarında lenf bezi büyümesi olabilir. sorunuza zaten kendiniz cevap vermişsiniz. aynen katılıyorum. ben böyle bir vaka görmedim. sizde hiv enfeksiyonu olduğunu düşünmüyorum.

 • Hiv ile ilgili bilgi

  Hocam merhabalar ben bir konuyu anlamaya çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim. hiv e özgü p24 antijenleri vücutta bazı kaynaklara göre ilk bir ay içerisinde yoğun olarak bulunduğu belirtilmektedir. bu bilgi doğru mudur? eğer ki bulaşma olmuş ise ve hiv sebebi ile o kişide bazı semptomlar görülüy...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Mücahit Yemişen

  Doç. Dr. Mücahit Yemişen

  Su an hiv tarama testi olarak dorduncu nesil anti hiv testlerini kullaniyoruz. bunlarda hiv antikoru ile beraber p24 antijenine de bakilmakta. bundan dolayi daha antikorlar olusmadan eğer kanda antijen var ise onu yaklasik 8-15 gun aralığında saptayabiliyoruz. bundan dolayi yapilan elisa testleri s... Cevabı gör

 • Ekleme iltihap

  Hocam merhaba hocam ben 35 yaşındayım uç aydır bacak ağrısı şikayetiyle fizik tedavi doktoruna gittim on gün arayla kan tahlilleri yapıldı hepsinde crp tahlili 1.83 ve 3.43 yüksek çıktı uc sefer tahlil yapılıp sonuçlarim sedimantasyon da 20 olması gerekir ken 24 32 ve47 çıktı diğer tahliller norm...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Geçmiş olsun. allerjik hastalıklar ve bağışıklık yetmezlikleriyle ilgili bilgi ve randevu almak için www.allerjimerkezi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. sağlıklı günler dilerim.