Estetik International Byomed İstanbul
Estetik International Byomed İstanbul
Estetik International Byomed İstanbul
Estetik International Byomed İstanbul

Estetik International Byomed İstanbul

1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Gurubu olarak, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezlerimizle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyoruz. daha fazla

Estetik International Byomed İstanbul Uzmanları

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, İstanbul

Estetik International Byomed  Saniye Ermutlu Sok. No:3 Kozyatağı  Kadıköy, İstanbul 
Annem burun ameliyatı oldu nefes alma sorunu yaşıyordu ameliyattan sonra düzeldi elinize saglık hocam ...
1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Kurum Bilgileri

AdresKozyatağı Mh. Saniye Ermutlu Sk. No:3, Estetik International BYOMED İstanbul  / Kadıköy
Randevu Hattı0

Hakkında

Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve farklı bir klinikle karşılaşacaksınız. Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız.

1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Gurubu olarak, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezlerimizle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Bilgilendirme

Estetik International, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşülür, beklentileri çok yönlü olarak sorgulanır. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için ortak kararlar alınır. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi verilir, artılar ve eksiler kapsamlı olarak anlatılır. En doğru ve en uygun kararların alınabilmesi için, estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirilir.

Teknolojik Üstünlük

Günümüzün estetik cerrahi ve estetik standartlarında, teknolojinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Estetik International, teknolojik alt yapısını her yıl geliştirirken, dünya ile eş zamanlı olarak teknoloji transferi yapmaktadır. Kliniğimizde kullanılan tam donanımlı cihazlar, anestezi üniteleri, liposuction operasyonlarına yeni bir boyut getiren lipomatik cihazı, FDA onaylı Diod lazer ve daha birçok teknolojik alt yapı, dünyanın önemli estetik merkezleriyle aynı anda ve Türkiye’de ilk kez Estetik International bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Hizmet Verdiği Branşlar