Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Ertürk 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2007 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ABD ihtisasını tamamladı.

Sırayla Özel İstanbul Hayat Hastanesi İstanbul Hospitalium Hastanesi  Biyofiz Tıp Merkezinde çalıştıktan sonra şuanda Aktif Tıp Merkezi Bursa 'da hastalarına hizmet vermektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 70 83
Randevu Al

Randevu Takvimi

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel emar sonucu

  Hocam iyi günler annemin emar raporunda l2-3 de kauldan daraltan posterior disk. l3-4 ve l4-5 kaulden daraltan geniş tabanlı protruzyon.bu düzeylerde spinal kanal daralmıştır. t12-l1 intervertebral diski düzeyinde posteriori disk bulding. lomber intervertebral disklerde dejenerasyonu bağlı t2ag si... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Mustafa ERTÜRK

  Uzm. Dr. Mehmet Mustafa ERTÜRK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 70 83

  Merhaba. annenizde mr görüntüleme raporuna göre bel fıtığı var. hastanın şikayetleri ve fizik muayene bulgularıyla birlikte değerlendirilmesi sonucunda fizik tedavi programı planlanabilir. ayrıca, hasta uygunsa ''antalgic trak'' yöntemiyle fıtıkları tedavi edilebilir. geçmiş olsun.

 • Iman tahtasi kemik agrisi

  Iyi geceler hocam.size bsy danismak istiyorum ben 28 yasinda 2 cocuk annesiyim.benim yaklasik 2 senedir iki gogus arasi iman tahtasi denen yerde agrim oluyo.dr a gittim kardiologa ve genel cerrahiye iki dr da kas agrisi yda psikilojik agri dedi gogus us fibroadenom mevcut ciger film temiz kemikleri... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Mustafa ERTÜRK

  Uzm. Dr. Mehmet Mustafa ERTÜRK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 70 83

  Merhaba. bahsettiğiniz bölgede travmaya veya romatizmal durumlara bağlı tietze sendromu, eklem hasarlanması gibi bazı sorunlar oluşabilmekte. bu açılardan değerlendirilmeniz ve tedavinizin planlanması için bir fizik tedavi uzmanına başvurmanızı öneririm. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.