Op. Dr. Mehmet Ketene, 1960 yılında Kerkük’te dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bağdat'ta tamamladı. Tıp eğitimine 1978 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlayan Dr. Ketene, 1985 yılında mezun oldu ve tıp doktoru unvanını aldı. İhtisasına 1987 yılında Ankara Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ABD'da başladı ve 1993 yılında uzman doktor unvanını aldı. 

Dr. Ketene, uzmanlığını almasının ardından 1993 yılında ECM Estetik Cerrahi Merkezi' ni kurdu ve 2007 yılına kadar çalışmalarını devam ettirdi. Ayrıca yine 1993 yılında Sevgi Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Merkezi'ni kurdu ve 1999 yılına kadar çalıştırdı.

ECM Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi'ni 2007 yılında dal merkezine dönüştüren Dr. Ketene,Türkiye ve yurt dışında mesleki kongre ve toplantılara katılarak alanındaki gelişmeleri takip etti. Evli ve iki çocuk sahibi olan Dr. Ketene İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İletişim Numarası0 (850) 433 38 86
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  Son Cevapladığı Sorular

  • Obezite hakkinda

   Merhaba mehmet bey kizim 20 yaşında ve 120 kilo tüp mide ameliyatı olmak istiyor fakat ben riskli buldugum için istemiyorum liposaksin sizce uygunmudur yada başka ne önerirsiniz kısa dönemde vermek istiyor yardimci olursanız sevinirim teşekkür ederim

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Mehmet KETENE

   Op. Dr. Mehmet KETENE

   Merhaba, kilo fazla olduğu için liposuction yapmak doğru olmaz. önce kilo vermeli. liposuction kalan bölgesel fazlalıklara yapılabilir. muayenemiz ücretsizdir. bu numaradan bize ulaşabilirsiniz. (0312 446 50 60)

  • Göz kapağı

   Merhaba mehmet bey benim göz kapaklarında düşüklük var bu da gözlerimin çekik durmasına neden oluyor bu operasyonla düzeltilir mi bide numaranızı verirseniz whatsaptan göz kapağı fotolarını size atabilirim

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Mehmet KETENE

   Op. Dr. Mehmet KETENE

   Merhaba sizi görmeden bir şey diyemeyiz.görüşmelerimiz ücretsizdir.bu numaradan ulaşabilirsiniz.(03124465060 )

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hastalarının Yorumları (5)

  Hasta Değerlendirmeleri

  5 Yorum Ort. Puanı: 4.6
  Asuman Emek
  (5) 06.09.2016

  Çok başarılı kendinden çok emin ve işini çok iyi yapan tanıdığım nadir insanlardan biri. Kendisini iyi ki tanımışım. Çok teşekkürler

  Asuman Emek
  (5) 06.09.2016

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

  figen simsek
  (5) 20.08.2016

  SONUÇ=MÜKEMMEL Bir yıl önce tavsiye üzerine bilgi almak, görüşmek için gittiğim hastaneden bir hafta sonrasına ameliyat randevusu alarak ayrıldım. Çok zor karar verdiğim ameliyatımda ÜSTÜN başarı gösteren,beklentilerime cevap verirken en doğru teknikleri uygulayan,mesleki etik kuralları prensip edinen KIYMETLİ doktoruma, hayatıma kattığı tüm GÜZELLİKLER için buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Yaptığı operasyonlar sonrasında elde ettiği her BAŞARI,hastalarının yüzünde bir GÜLÜMSEME, hayatlarında ÖZGÜVEN ve yeni bir BAŞLANGIÇ demek olan bir doktor arıyorsanız, sizi aynalarla barıştırmak için ilk TERCİHİNİZ :Op. Dr.Mehmet KETENE olsun derim.

  benian Fırıncıoğlu Arslantürk
  (3) 20.12.2015

  Mehmet'in hocam sayesinde iki operasyon geçirdim ınanilmaz babacan ve dost o anki psikolojik durumunuzu çok iyi kavrayip güzel bir şekilde cozumleyebiliyor bazı doktorlar gibi asla kaprisli değil kesinlikle tanımak gerekli başarılar hocam bartından Fırıncıoglu ailesinden sevgiler

  Mehmet KETENE
  (5) 14.10.2015

  güvenilir güler yüzlü şakacı işine ve hastasına çok önem veren bir hocadır iyiki tanımışım sizi mehmet bey

  5 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .