1979 yılında Amasya Taşova'da doğan Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, lisans öncesi öğrenimini Amasya'da tamamladıktan sonra lisans eğitimini 2003 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitiminin ardından bir buçuk yıl Amasya Taşova Devlet Hastanesi'nde hastalarına hizmet veren Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi anabilim dalında ihtisas eğitimini tamamlayarak uzman ünvanı almıştır.

Şu an Ankara Özel Etimed Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam eden Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, mecburi hizmetini Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparken bir çok başarılı ameliyata imza atmıştır. Bu ameliyatların yanısıra, Türkiye'de yeni uygulamaya geçen varis hastalarında “vein sealing” uygulamasını ve “noninvaziv” denilen kesi uygulanmadan yapılan girişimleri başarılı bir şekilde uygulayarak tüm Türkiye'ye duyurmuştur.

Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, asistan olduğu dönemlerde ve uzman olduğu dönemlerde bir çok ulusal ve uluslararası kongrede konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev yapmıştır.

İletişim Numarası0 (850) 811 67 31
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  Son Cevapladığı Sorular

  • Spect sonucu

   Merhabalar annem 51 yaşında sol kol ağrısı , omuz ağrısı ve hızlı hareket halinde gogsunde olusan agri sikayetleriyle doktora gitti spect sonucunda ise sol ventrikül inferolateral duvar bazal kesimde küçük alanda iskeme varliği ile uyumlu sintigrafik bulgular mevcuttur yaziyor sonucu degerlendirirse... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

   Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

   Damar tıkanıklığı olabilir. koroner anjiyografi çektirmenizi tavsiye ederim. geçmiş olsun dileklerimle

  • Kalp çarpması

   Hocam merhabalar 16 yaşındayım kalbimde bu sıralar ritim bozukluğu var gibi bazen çarpıntı oluyo ama bu aklıma gelince daha çok oluyo arada sırada hızlı atıyor hep olmuyor bu geçen senelerde bu zamanlarda vardı şiddetli sonra takmayınca geçti stresden midir?herhangi bir bulantı baş dönmesi vb belirt... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

   Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

   Kardiyoloji uzmanına görükmelisin

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hastalarının Yorumları (2)

  Hasta Değerlendirmeleri

  2 Yorum Ort. Puanı: 5
  ergün evcin
  (5) 27.12.2015

  çok başarılı ve bilgili bir hocamız allah başımızdan eksik etmesin inşallah

  Erdal Yılmaz
  (5) 24.10.2015

  Çok başarılı bir dr

  2 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .