1979 yılında Amasya Taşova'da doğan Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, lisans öncesi öğrenimini Amasya'da tamamladıktan sonra lisans eğitimini 2003 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitiminin ardından bir buçuk yıl Amasya Taşova Devlet Hastanesi'nde hastalarına hizmet veren Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi anabilim dalında ihtisas eğitimini tamamlayarak uzman ünvanı almıştır.

Şu an Ankara Özel Etimed Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam eden Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, mecburi hizmetini Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparken bir çok başarılı ameliyata imza atmıştır. Bu ameliyatların yanısıra, Türkiye'de yeni uygulamaya geçen varis hastalarında “vein sealing” uygulamasını ve “noninvaziv” denilen kesi uygulanmadan yapılan girişimleri başarılı bir şekilde uygulayarak tüm Türkiye'ye duyurmuştur.

Op.Dr. Muhammed Fatih YILMAZ, asistan olduğu dönemlerde ve uzman olduğu dönemlerde bir çok ulusal ve uluslararası kongrede konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev yapmıştır.

İletişim Numarası 0 (850) 811 67 31
Randevu Al

Randevu Takvimi

Son Cevapladığı Sorular

 • Ameliyat sonrasi ve ameliyat

  Hocam cok tesekkur ederim peki bu flebektomi de herhangi bi risk varmi yada kac gun yatmasi gerekicek zor bi ameliyatmi anneme cunki cok baski yapiyorum olmasi icin olmamasinin daha kotu duruma yolacabilecegini soyluyorum ama yanlismi yapiyorum hocam yardimci olursaniz cok sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

  Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 67 31

  Şöyle ki; 60 yaşın üzerindeki hastalarda ameliyat kararı verirken varisin şiddetine hastaya verebileceği zarara bakarak karar veriyoruz. bu yöntemin riski yok denecek kadar az. hastayı görürsem daha sağlıklı bilgi verebilirim geçmiş olsun dileklerimle.

 • Varis ameliyati vein sealing

  Hocam merhabalar benim annemin varisleri icin butun doktorlar ameliyat diyor ve disaridan da parmak kalinliginda belli oluyor aceba bu yontem vein sealing yontemi kullanilabilirmi ve bu yontem ucretlimi sigorta karsiliyormu

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

  Op. Dr. M. Fatih YILMAZ

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 67 31

  Merhaba vein sealing yöntemi her yaşta uygulanabilir bir yöntem. sgk tarafından karşılanıyor. ancak parmak kalınlığındaki dışardan görünen varislerde mini flebektomi yapmak gerekiyor. vein sealing ic varis denilen varise sebep olan damara uygulanabilir. geçmiş olsun dileklerimle

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

Hasta Değerlendirmeleri

2 Yorum Ort. Puanı: 5
ergün evcin
(5) 27.12.2015

çok başarılı ve bilgili bir hocamız allah başımızdan eksik etmesin inşallah

Erdal Yılmaz
(5) 24.10.2015

Çok başarılı bir dr

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.