Van Livedo Retikülaris Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Ağız içi yaralar

  Merhabalar hocam son zamanlarda ağzımda sık sık yaralar çıkıyor. eskiden yılda birkaç kere olurdu fakat bu sıralar ayda bir çıkıyor. şuanda dilimde bir yara çıktı. sağlık ocağına başvurdum gargara verdi. bu yaraların çıkmasını engellemek için ne yapabilirim. bu durumdan çok muzdaribim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ersin AYDIN

  Uzm. Dr. Ersin AYDIN

  Merhaba, ağız içinde çıkan yaraları görmeden tedavi, önerisinde bulunmak sağlıklı olmayacaktır. bazı tetkiklerin yapılması da gerekebilir. geçmiş olsun.

 • Sistemik lupus eritematosuz

  Hocam merhabalar. ankara da prof. olan bir ramotoloji doktoruna muayene oldum. yüzümde malar rash şeklinde kızarıklık güneşe çıkınca artıyordu. protein kaçağı çok fazla olmasada yüksekti. el ve ayaklarım her zaman soğuk. livedo retikülaris var. çok kez ana testi yaptırdım. eskiden 1/100 granüler pa...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Tolga Enver YÜCETÜRK

  Uzm. Dr. Tolga Enver YÜCETÜRK

  Günaydın berna hanım, mevcut bulgularla bağ doku hastalığınız var gibi görünüyor. bu rahatsızlık farklı doku ve organları etkileme ihtimali olan bir grup hastalığa verilen isim. verilen tedaviden fayda görme olasılığı var, faydalı olmadığı takdirde diğer alternatifler de gündeme gelecektir.

 • Dermatoloji

  Hocam iyi günler bende çocukluktan beri atopik dermatit var şu an 24 yaşındayım hala devam ediyo en son protopic kullandım ama artık oda etki etmiyo vicudumda kızarıklık ve yara şeklinde oluyo hangi ilacı tavsiye edersiniz ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Sema KARAOĞLU

  Uzm. Dr. Sema KARAOĞLU

  Çok geçmiş olsun. ilaç tavsiyesi için muayene etmek gerekir, bence muayene olmadan ben ilaç tavsiye etsem bile siz kullanmayın. geçmiş olsun

 • Yag bezesi

  Meraba hocam bnm alt dudagimda küçük bi yag bezesi olustu acnleyse krem surdm ama bi faydasi olmadi igne enjektorle kndm ceksem zarari varmi?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU

  Uzm. Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU

  Bilmiyorum. sorunu görmeden size yanıt vermem olanaksız.