Bartın Lenfoma

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Ass. Dr. Onur AKSOY - Radyasyon Onkolojisi

Ass. Dr. Onur AKSOY

Radyasyon Onkolojisi, Bartın

Prostat Yangılanması, Testis Kanseri, Radyoterapi Işın tedavisi, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu

Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı  Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara, Turkey 
Özel Aktıp Merkezi  Kemer Köprü Mah., 151. Cad. D:2, 74100 Merkez/Bartın Merkez/Bartın, Turkey 
Uzm. Dr. Muzaffer ÇAPAR - Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Muzaffer ÇAPAR

Genel Cerrahi, Bartın

Safra Kesesi İltihabı, Condyloma Akümunata, Mide Ekşimesi Laparoskopik reflü ameliyatı, Sinir monitörizasyonu, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar

Bartın Devlet Hastanesi  Tuna Mh., Tuna, Ömer tepesi mevkii, 74100 Bartın Merkez/Bartın, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 2 kayıt bulundu.

Lenfoma İlgili Sorular

  • Midemdeki gurultu

    Merhaba doktor bey benim karnım tokken inanılmaz derecede herseferinde karnım gurulduyo nedeni nedir acaba sadece tokken oluyor ? iyi günler teşekkürler

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, bu sorunun doğru adresi gastroenteroloji (mide barsak) uzmanlarıdır. geçmiş olsun.

  • Kan degerler

    Doktor bey merhaba 33 yasindayim.evlilik basvurusu icin kan testi yaptirdigimda asagidaki degerlerim referans araliklarinin biraz uzerinde cikti. mono% 11.1 eos % 7.38 baso % 1.98 bu degerlerin mutlak degerleri # referans araliginda ve diger tum degerlerim de referans araliginda.yine de kaf... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, 1.) mono% 11.1: normalde 10'a kadar normal kabul edilmeli. dikkat çekmeyecek kadar minimal bir artış. 2.) eos % 7.38. bu değer hafifi yüksek. öncelikle barsak parazitleri incelenmeli. allerjik hastalıklar da bu kadar artış yapabilir. 3.) baso % 1.98. normalde %1 kabul edilir. çok min... Cevabı gör

  • Kandaki. eo degerleri

    Merhaba hocam kandaki eo değerim10.4 çıktı geçen ayda yüksekti nasıl düşer ve hangi bolume gitmeliyim yardımcı olurmusunuz

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, eozinofil artışı yapan çok sayıda sebep var. bunlar arasında en sık olarak allerjik hastalıklar, barsak parazitleri gibi durumlar gelir. daha az sıklıkla bazı kan hastalıklarında da görülür. sıklık sıralamasına göre inceleme yapılmalıdır. bir hematolog sizi görsün. geçmiş olsun.

  • Non hodgkin lenfoma

    Babama diffüz b hücreli lenfoma teşhisi kondu ince barsak opers sonucu.pet mezenterik multipl reaktif lenf nodunedir

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, bana sadece şu cümle gelmiş "babama diffüz b hücreli lenfoma teşhisi kondu ince barsak opers sonucu.pet mezenterik multipl reaktif lenf nodunedir". başka gelen mesaj yok. sorunuz nedir?

  • Dıskıda kil acık rengi

    Hocam iyi geceler ben bundan 2 hafta once bagırsak rahatsızlıgı için doktora gitmiştim usg dıskı tahlili falan temiz cıkmıstı dun ishaldim bugun dıskı rengim katı ama kil renginde acık renkli korkulacak bir durum var mı hocam ne yapmalıyım biraz tedirgin oldum sınava da az kaldı stresliyim bu aralar... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, ben hematoloji, yani kan hastalıkları uzmanıyım. sizin sorunuz gastroenteroloji (mide ve barsak hastalıkları) ile ilgili. o arkadaşlara danışmanızı öneririm. geçmiş olsun.

  • Gaz sıkıntısı

    Antibiyotik ilaç kullandıkdan sonra cıddı gaz sorunu yasamaya basladım gaz o kadar bırıkıyor kı göğsume baskı yapıyor cıkartmakda cok zorluk cekiyorum cıkartamayınca bayılacak gıbı oluyorum doktora gıttım kreon ve colıdor dıye bı ılac verdı uc gun kullan dedı 20 gun sonra baska ılaca baslıcam dedı a... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, ben hematoloji, yani kan hastalıkları uzmanıyım. sizin sorunuz gastroenteroloji (mide ve barsak hastalıkları) ile ilgili. o arkadaşlara danışmanızı öneririm. geçmiş olsun.

  • Dışkılama bozukluğu

    Hocam son 4-5 gündür afedersiniz dışkı rengi siyaha yakın koyu olarak çıkıyor intrnete bktım mide kanaması olabilir diyo fakat ben mide ilgili hiç rahatsızlık duymuyorum ağrı vs. 10 gündür antibiyotik , dexday adında ağrı kesici ve boğaz spreyi kullanıyorum acaba sebebi ilaçlar mı ?

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, ben hematoloji, yani kan hastalıkları uzmanıyım. sizin sorunuz öncelikle gastroenteroloji (mide, barsak ve karaciğer hastalıkları) ile ilgili. o arkadaşlara danışmanızı öneririm. geçmiş olsun.

  • Migde de sindirim sorunu

    Merhaba ben filiz 44 yaiındayım 2 yıldır ne yersem migdemin ust kısmında birikiyor nadiren bulantı hafif yanma var b abdese cıkacak bir durum oluşmuyor acıkma hissim nadiren olur yediklerime dikkat ederim bogazıma duşkun degilim bu hal bende durduk yere kilo alıyorum metebolizmam yavaşladı 1 65 boy... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, ben hematoloji, yani kan hastalıkları uzmanıyım. sizin sorunuz gastroenteroloji (mide ve barsak hastalıkları) ile ilgili. o arkadaşlara danışmanızı öneririm. geçmiş olsun.

  • Tetradox 100 mg yan etki

    Merhaba sn hocam 4 gün önce üroloji doktorum sağ taraf yumurtaligimda iltihap olduğu için bu ilacı ve ağrı kesici yazdı yanlız bu ilaç göğüs boslugumda ve yemek borusunda tahribat yaptı sudan başka birşey yeyip icemiyorum doktorumada danistim ilacı bırak geçer dedi fakat aşırı derecede agrim oluyor... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, tetradox kullanımının yemek borusunda tahribat yapması beklenecek bir durum değil. yemek borunuzda ne olduğunu gastroenteroloji uzmanına (mide barsak hastalıklarına bakan uzmanlık) başvurarak çözmenizi öneriyorum. geçmiş olsun.

  • Tetradox 100 mg yan etki

    Merhaba sn hocam 4 gün önce üroloji doktorum sağ taraf yumurtaligimda iltihap olduğu için bu ilacı ve ağrı kesici yazdı yanlız bu ilaç göğüs boslugumda ve yemek borusunda tahribat yaptı sudan başka birşey yeyip icemiyorum doktorumada danistim ilacı bırak geçer dedi fakat aşırı derecede agrim oluyor... devamı

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Prof. Dr. Kadri YAMAÇ

    Merhaba, tetradox kullanımının yemek borusunda tahribat yapması beklenecek bir durum değil. yemek borunuzda ne olduğunu gastroenteroloji uzmanına (mide barsak hastalıklarına bakan uzmanlık) başvurarak çözmenizi öneriyorum. geçmiş olsun.