Psk. Kubilay Göksel Eren,İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini T.C Kültür Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Eskişehir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü de başarıla bitirmiş olan Psk. Kubilay Göksel Eren, aynı zamanda University of Wales Psikoloji Bölümünde öğrenim görmüştür ve St. Clements University (American United States ) Kampüsünde Psikoloji Lisansını tamamlamıştır.

İSAGEM' de Yönetim Kurulu Üyeliği yaparken Özgür Düşünce Platformu’na uzun yıllar fikir ve düşünceleriyle destek olmuştur. 2003 yılında Kurulan Psikolojik Yaşam Merkezi’nin kuruculuğunu yapmıştır. 2009 yılında düzenlenen "Özgürce Sorunlarımı Dile Getiriyorum" platformunda konuşmacı olarak yer almıştır. Bu etkinliğe gelen 3000 kişiye hitap ederek katılımcıların sorularını cevaplandırmıştır.

Psk. Kubilay Göksel Eren siyaset ve politika konusunda birçok alanda seminer vermiş, üst düzey yöneticilerle bir araya gelerek, konuşmalar ve fikir alışverişleri yapma olanağına sahip olmuş ve Milletvekilli ve bazı bakanlarla toplantılara katılmıştır. Bireysel Danışmanlık, Kurumlara Psikolojik Danışma, Professional Life Coach, Etkili İletişim konularında çeşitli seminerler ve eğitimler vermiş ve bu alanda ödüller almıştır.

Çeşitli kurum ve kuruluşlara kurumsal danışmanlık hizmeti veren Eren, Canada School Academy Trainer's Trainer diploması sahibidir. Ve çeşitli bölümlerde sertifika ve diploma verme yetkisine sahiptir.

Psk Kubilay Göksel Eren, 165 kişinin katılımıyla gerçekleşen Eczacılar Odası’na “Özgüven Geliştirme ve Güçlü Motivasyon” eğitimi, ODTÜ - İstanbul Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine Çekva Eğitim Salonu’nda 147 kişinin katılımıyla gerçekleşen “Başarı ve İletişim” konulu semineri, İstanbul Eczacılar Odası’na 200 kişinin katılımıyla “Aile ve Davranışsal Biçimleri” konulu semineri, Genç Kız Sığınma Derneği’ne ücretsiz seans uygulanıp “Kendine Güven” konulu seminer  Baku Peşegar Psikoloji Merkezi’nde “Stres, Kompleksler ve Öfke Kontrolü” konulu eğitimi, Yeditepe Üniversitesi’nde “Özgüven Geliştirme ve Motivasyon” eğitimini (300 kişi), İstanbul Üniversitesi’nde ''Stresle başa çıkma'' konulu eğitimi gibi bir çok alanda seminer vermiştir. Marmara Üniversitesi’nde ''Kariyer ve Başarı'' konulu seminerde Psikolojik Yaşam Merkezi ile birlikte 300’e yakın öğrenciyle buluşmuştur. Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümüne Özgüven ve Kaygı Bozukluğuyla ilgili eğitimi vermiştir. Yoğun talep üzerine de tekrar Doğu Akdeniz Üniversitesine davet edilmiş, Psikoloji Öğrencilerine çeşitli eğitimler vermiştir.

Psk. Kubilay Göksel Eren tarafından 20'nin üzerinde özel ve devlet okullarında sınav kaygısı eğitimi verilmiştir. Sadece 2013 yılı itibariyle ücretsiz olarak 10.250 kişiye yakın dinleyicisine eğitimler vererek başarıyla adından söz ettirmiştir. Ayrıca 180'e yakın katılım belgesi, 30 adet sertifika, 3 ana dalda diploma verme yetkisine sahiptir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda 6 ülkeye ziyarette bulunmuş, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde eğitimler düzenlemiştir. Psk. Kubilay Göksel Eren günümüzde Psikolojik Yaşam Merkezi& PEYEM Psikoloji’de bireysel seanslarla danışanlarına kaliteli terapiler vermeye devam etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 34 60
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • PEYEM Psikoloji
  AdresFahrettin Kerim Gökay Cad. Baycan İş Merkezi No: 40 Kat: 1 (Kadıköy Belediyesi Karşısı)  Kadıköy, İstanbul 
  İletişim Numarası0 (850) 811 34 60

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Alanları

 • Sara (Epilepsi)
 • Ruhsal Bunalım
 • Psikotik Bozukluklar
 • Psikolojik Bozukluk
 • Psikiyatrik Bozukluk
 • Paranoid Kişilik Bozukluğu
 • Panik Bozukluğu
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • Özgül Fobi
 • Ölüm Ve Yas

Tedaviler

 • Wais ikili benzerlikler alt testi
 • Koçluk hizmetleri
 • Denver gelişim testi
 • Stroop test
 • Cattell 2a zeka testi
 • Good enough zeka testi
 • Yetişkin terapisi
 • Tematik algı testi (tat)
 • Rorschach
 • Öktem sözel bellek süreçleri testi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 34 60

Son Cevapladığı Sorular

 • Uyurgezerlik

  Merhaba ben 29 yaşımdayım ne kadar olduğunu bilmiyorum ama çocukluğumdan beri uyurgezerim. tam anlamının uyurgezerlik mi olduğunu bilmiyorum açıkçası. ailem evin içinde sürekli gezdiğimi,bağırdığımı,konuştuğumu,dişlerimi sıktığımı,yatakların üstüne çıkıp zıpladığımı vs bir sürü şey yaptığımı anlatıy... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. Kubilay Göksel EREN

  Psk. Kubilay Göksel EREN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 34 60

  Merhabalar, bu durumla alakalı olarak , psikiyatrist'e gitmenizi ve alakalı konuyu detaylıca anlatmanızı önermekteyim. sağlıklı günler dilerim.

 • Panik bozuklugu

  Iyi çalısmalar kubilay bey,ben seda36 yasındayım,evliyim.ailemden uzagım, yaklasık 4 senedir panik bozukluk tanısıyla tedavi görüyorum.eslorex 10 mg. kullanıyorum günde 1 tane sabahları.edirnede baslandı tedavime ama sık sık gidemiyorum ve sökede de olumlu sonuclar alamadım.dısarı cıktıgımda bayılca... devamı

  Doktor Cevabı:
  Psk. Kubilay Göksel EREN

  Psk. Kubilay Göksel EREN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 34 60

  Merhabalar, bu durumla ilgili olarak size faydalı olabilecek bir hekim bulup tedavinizi tamamlamanız gerekir. sevgilerimle.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zeliha Yılmaz
(5) 24.07.2015

Ne yazsam yetmiyor duygularımı anlatmaya. Ben hiçbir şey bilmeden, kendimin farkında olmadan yaşıyormuşum. Aslında ne kadar değerli olduğumu anladım. Her şeyden önce kendimin önemli olduğunu. O, bu, başkaları değil BEN... Hep başkaları ne der düşüncesiyle yaşadığımı ve bu yüzden mutsuz olduğumu fark etmemi sağladınız. Dibin de en dibindeydim Kubilay Bey'in kapısını çaldığımda. Şimdi ise biliyorum artık hiçbir şeyin beni yıkamayacağını. Kendimi keşfetmemi sağladığınız için, bana o kapıyı her daim güler yüzle açtığınız için, sizin yanınızda ve her yerde değerli olduğumu, o güzel yüreğinizde yer edindiğimi hissettirdiğiniz için çok çok teşekkür ederim. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Sevgiyle kalın. Zeliha

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.