Bilecik Konversiyon Bozukluğu Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Konversiyon

  Doktor hanım annemde konversiyon bozukluğu var diye teşhis koydu lar ama 3 aydır ilaç tedavisi oluyor netice alamadık siz ne önerirsiniz bu hastalığın tedavisi varmı?

  Doktor Cevabı:
  Psk. Berna İNCEKARA

  Psk. Berna İNCEKARA

  Merhaba ilaç tedavisinin yanında, bir psikologla da görüşüp psikoterapi desteği de alması gerekiyor. sevgilerimle..

 • Ilac kullanimi

  Iyi gunler kizimda konversiyon bozuklugu var 19 yasinda bugun prozac 20 mg başlandi ama ağız kuruluğu baş dönmesi gibi şikayetleri var geçermi sizce

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet OĞUZ

  Uzm. Dr. Mehmet OĞUZ

  İlaçla kontrol altına alınamazsa ilaç değişikliği yapılabilir, ya da terapi alabilir. stresli yaşam, beslenme ve uyku düzensizlikleri tetikleyicidir. tedavi edilebilir.

 • Cift gorme psikolojik olabilirmi ?

  Merhabalar hocam.bir suredir iki goz acikken cift gorme problemi yasiyorum.nörolojiye yonlendirildim,yapilan butun tetkikler negatif sonuc verdi.psikolojik nedenlere bagli olarak boyle bir problem yasanmasi mümkünmü ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Dan. Güzide TÜRKYILMAZ

  Uzm. Psk. Dan. Güzide TÜRKYILMAZ

  Konversiyon bozukluğu yaşıyor olmalısınız. psikiyatri polikliniğine gidip uygun tedavi başlanmalı. ayrıca psikolojik kökenli olduğu için psikoterapi de almanız uygun olacaktır..

 • Cocuk gelişimi

  Oğlum 2.5 yasinda ismini söylediğimizde dönüp bakmıyor. yemek yememek için direniyor. kıpır kıpır sandalyede oturtamiyoruz. sürekli baş aşağı durma eğilimi var. ayak parmaklarının ucunda yürüyor.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. M. Süleyman ATABEK

  Uzm. Dr. M. Süleyman ATABEK

  Çocuğunuz kendi dünyasında yaşıyor gibiyse ve komut almıyorsa, işitme muayenesi sonrası atipik otizm ayırıcı tanısı için mutlaka bir çocuk psikiyatri uzmanına götürmenizi tavsiye ederim.