Bilecik Kök Hücre Tedavisi Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Abdurrahman Aslan - Dermatoloji

Dr. Abdurrahman Aslan

Dermatoloji

Soğuk Lipoliz, Kök Hücre Tedavısi, Cilt Sağlığı Ve Cilt Bakımı Leke mezoterapisi, Dövme silme, Seboreik dermatit

Bılecık Devlet Hastanesı  Ertuğrulgazi, Bilecik Devlet Hst., 11130 Bilecik Merkez/Bilecik, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kök hücre tedavisi

  Kök hücre tedavisi kök hücre tedavisi; omurilik yaralanmalarında ne seviyede şuan.omuriliğimde kitle vardı zedelendi omuriliğim. kısmen düzeldim destekle yürüyorum ama his yok. örneğin güç içi değil de his için yapılabilir mi kök hücre? kaç yıllık hastalarda daha etkili olur?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Semih KESKİL

  Prof. Dr. Semih KESKİL

  Adem bey, efendim destekle yürüyorsanız, halinize şükredin; kök hücre tedavisinin size katabileceği bir şey yok halen maalesef. geçmiş olsun...

 • Motor nöronlar

  Hocam ben 32 yaşındayım ve hiç yürümedim. çoçukken yıllarca doktora gittim bana teşhis konulmadı. ben yürümekten vazgeçtim ama bari şu kollarım güçlü olsun bardak kaldıramıyorum ama kaşık kaldırıyom.. size emg sonucumu yazıyorum, duyusal ve motor ileti hızı normaldir. iğne emg'sinde rectus femoris k...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Mehmet Zülküf ÖNAL

  Prof. Dr. Mehmet Zülküf ÖNAL

  Merhaba, geçmiş olsun. maalesef bu konuda önerebileceğim bir ilaç henüz yok. ancak kök hücre tedavisi bazı merkezlerde deneysel olarak, sağlık bakanlığının izini ile yapılabiliyor. bu konuda çalışan merkezlere başvurmanız da yarar var. .

 • Kök hücre tedavisiyle cp hastaların tedavileri mümkün müdür?

  Çocuğuma cerebral palsi teşhisi konuldu. kök hücre nakli ile tedavisi mümkün mü? nakil mümkünse kök hücre nasıl bulunacak veya aileden herhangi birinden alınabilir mi? tedavisi uzun süreli midir?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN

  Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN

  Merhaba, doktor hanımın tatilde olması sebebiyle mesajınızı iletemedik. geçmiş olsun dileklerimizle iyi günler...

 • Soru cevapl

  Kaybettiğiniz azı dişlerimizi yirmi yaş dişlerimizin kök hücre tedavisi ne zaman yaygınlaşır. bunu öğrenmek istiyorum. birde eksik olan azı dişlerimiz önündeki normal dişlerde eksiklik nedeniyle çarpıklık olur mu.

  Doktor Cevabı:
  Dt. Beril HORASAN

  Dt. Beril HORASAN

  Dişlerinize bakmadığınız sürece hiçbir tedavi işe yaramayacaktır. en kısa zamanda bir uzmana danısmanızı tavsiye ederim.