Konya Kızarıklık Ve Kılcal Damar Sorunları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kizariklik

  Iyi gunler hocam ben aknetrent kullandim yuzumde insanlarla konusurken kizarmalar oluyo 2.5sene oldu biteli lutfen yardimci olun cok zor durumdayim

  Doktor Cevabı:
  Dr. Anıl Hıdıroğlu

  Dr. Anıl Hıdıroğlu

  Bulunduğunuz şehirde bir cildiye uzmanına gitmenizi tavsiye ederim.

 • Cilt kuruluğu

  Merhaba hocam benim cildim çok kuru. yüzümde elmacık kemıklerimin üzerinde kızarıklık var kılcal damarlar görüyorum. ayrıca cok kuru. excipial lipo kremini yüzüme kullanabilirmiyim bir zararı olurmu. teşekkürler iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Şehriyar NAZARİ

  Uzm. Dr. Şehriyar NAZARİ

  Durumunuz yakından incelenmelidir. bu gibi kılcal damar sorunları olan hastalar büyük olasılıkla ilaç tedavisinden faydalanabilirler.

 • Yüz kızarıklık kılcal damar

  Yüzümde kızarıklık var bir sürü ilaçlara para verdim ama hiç biri işe yaramadı lazer oluyormuş ama yüzüm çok hassas lazerin daha kötü yapma gibi biseyi olur mu internette baktığım kadarıyla olanlar daha çok kızarıklık kalıyor diyorlar da lazerde kalır mı izler ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Öykü MARAŞOĞLU ÇELEN

  Uzm. Dr. Öykü MARAŞOĞLU ÇELEN

  Merhaba, öncelikle yüzünüzdeki kızarıklığın şiddetini ve bu kızarıklığa neden olan damar yapınızı muayene etmek gerekir. birçok kızarıklık giderici krem tedavisi bulunmakla beraber, genellikle bunlar sorununuzu tam olarak çözemez. lazer tedavisi ile kızarıklık önlenebilmekle beraber sonuçlar kişi... Cevabı gör