Van Kalça Yaralanmaları Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Mehmet Ata GÖKALP - Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Mehmet Ata GÖKALP

Ortopedi ve Travmatoloji

Lomber Disk Hernisi, Fleksör Tendon Yaralanmaları, Kemik İltihabı Kapalı manipülasyon, Artroskopik bankart onarımı, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu)

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi  Yüzüncü Yıl Ünv., 65080 Bardakçı/Van Merkez/Van, Turkey 
Uzm. Dr. Hüseyin GÜNAY - Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Hüseyin GÜNAY

Ortopedi ve Travmatoloji

Kalça Yaralanmaları, Bankart Lezyonu, Kemik Büyümesi Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Üst ekstremite cerrahisi, Ayak bileği artroskopisi

Ege Üniversitesi (Iz  Ege Ünv., Bornova/İzmir, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 2 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kasik agrisi

  Hocam milli sporcuyum ani hareket sonucu kasık bolgesinde bir ses duydum ve antremani biraktim sislik oldu buz yaptim agrisi gecti ama 1 ay sonra agri tekrarlamaya basladi kasiktaki agri ön adelerime vuruyor ara sira kit sesi geliyor kitleniyor ne yapmam gerek hocam simdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. M. Tibet ALTUĞ

  Op. Dr. M. Tibet ALTUĞ

  Doğancan bey merhaba; kalça eklemi içerisinde bulunan labrum isimli dokunun yaralanması olabilir. lütfen bir ortopedi uzmanına başvurun. bu ön tanının araştırılması için en uygun yöntem mr artrografidir. geçmiş olsun.

 • Bel agrısı

  L5-s1 de intervertebral disk sinyallerinde azalma izlenmektedir, l5-s1 de sağ foraminal daralmaya neden olarak foraminal seviyede sağ l5 kökünü basılayan disk prostrüzyonu izlenmektedir.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Cüneyt KAVAK

  Op. Dr. Cüneyt KAVAK

  Fizik tedaviden yardım alın bol bol yüzün buna rağmen şikayetleriniz geçmezse tekrar muyene olun

 • Vücut ağrisi

  Merhaba hocam ben 34 yaşindayim bel ve boyun fitiğim var ve vücudumda ağri olmayan bölge neredeyse yok ne yapmam lazim. bir çok defa farkli branş uzmanlarina gittim ama yine değişen birşey yok en son romatizmal olabilir diye tahliller yaptirdim ama onlarda temiz çikti kendim eczaci teknisyeniğim gün...

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Mehmet EROĞLU

  Yrd. Doç. Dr. Mehmet EROĞLU

  Merhabalar. sabahları ağrılarla ve yorgun kalkma, gece sık sık uyanma, uykudan dinlenemeden kalkma ve vücudun farklı bölgelerinde üç aydan uzun süren ağrılar varsa fibromiyalji (yumuşak doku romantizması) açısından bir fizik tedavi doktoruna başvurabilirsiniz. geçmiş olsun. iyi günler.

 • Schmorl modülü

  Hocan mr sonucunda "l5 inferior end platede derin schmorl nodülü bulunmaktadır."yazıyor bi süre şehir dışında olacağım bu nedenle doktoruma gösteremeyeceğim sorun tam olarak nedir acaba.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Serdar YILMAZ

  Op. Dr. Serdar YILMAZ

  Diskin kemik içine girmesine denir. klinik önemi yoktur.