Konya Kafa içi basınç artışı sendromu

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kafatasıagrısı

  İyi günler oturduğum yerde kafatasımda şiddetli bir ağrı hissettim ve elimle kafamın üzerine baskı yaptım hafifledi acaba nedenini ne olabilir ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Gökalp KARAARSLAN

  Op. Dr. Gökalp KARAARSLAN

  Bir çok sebep olabilir.tansiyon,kafa içi basınç artış sendromu,stress.tekrarlar ve siklasirsa mri çektirme izi tavsiye ederim.

 • Psödotümör serebri

  Hocam merhabalar hastamız yaklaşık 2 ay evvel bir soğuk algınlığından ötürü antibiyotik iğneler kullandı.tedavinin 3. veya 4 gününden itibaren muaazzam şiddette kafayı zonklatan başağrıları başladı.ağrıkesici iğneler hiçbir şekilde fayda vermiyordu.nörolg emar kan tahlili yaptırdı.migrene...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Safiye BİLGİN

  Prof. Dr. Safiye BİLGİN

  Menenjit icin tetkik herhalde yapilmistir.belden sivi alinmasi sonrasi bas agrisi olabilir .dis iltihaplari.,kulak iltihaplari da olabilir.topamax yan etkisini de dusunmeli.

 • Göz sinirlerim sismiis

  Göz doktorum goz sinirlerimim sistigini soyledi ve beni norolojiye yonlendirdi. randevumu aldim ama cok korkuyorum receteye kisab ve ptc den suphelendigini yazmış. goz sinirleri sistiginde ne oluyor kisab ve ptc nedir ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Diğdem YILDIZ

  Uzm. Dr. Diğdem YILDIZ

  Muayene etmeden yorum yapmak doğru olmaz, şikayetinizi bile bilmiyorum şu an, kibas (kafa içi basınç artışı sendromu) iyi bir nörolojik muayene gerektirir.

 • Kafa içi basınç artışı sendromu

  1 yıldır sürekli denge kaybı yaşıyordum,yürüme zorluğum ve ağzımda uyuşma sebebiyle konuşma bozukluğum vardı.yapılan göz muayenesinde iki gözümde de papil ödem çıktı.nöroloji doktoruna sonuçları gösterdiğimde ise kafa içi basınçın çok ciddi birşey olduğunu,kafa içi basınçlı bir hastaya benzemediğimi...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Serdar Baki ALBAYRAK

  Prof. Dr. Serdar Baki ALBAYRAK

  Tüm tetkiklerinizle birlikte nöroşirurji uzmanına başvurunuz.