Nizip Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Ayşe Nur Evrenos

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi  Fatih Sultan Mah. Hastane Cd  Nizip 

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Smear testi

  Merhaba 2aydır hasta olamadığımdan doktora gittim küçük kistler olduğunu söyledi ve smear testi istedi sonuçlarda spesmen tipi:konvansiyonel pap smear,spesmen yeterliliği:transformasyon zonu örnek.,genel sınıflama:negatif-intreaepitelya lezyon veya malignite yoktur.,organizma:mikst baktatiyel flora,...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Kadir GÜZİN

  Doç. Dr. Kadir GÜZİN

  Normal smear 1yıl sonra tekrarla

 • Aşılama süreci

  Hocam aşılamanın kaçıncı gününde ne gibi erken gebelik belirtileri görülebilir ? birde aşılamadan yaklaşık olarak kaç gün sonra döllenme oluyor ve rahme tutunuyor? iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Aşılama sonrası 24 saat içinde döllenme olur, 5- 6 günde tutunma başlar aşılamadan sonra 14 gün içinde erken gebelik belirtileri ( bulantı, halsizlik gibi )başlayabilir ,iyi günler dilerim.

 • Polıkıstk over

  Sevim hanım merhabalar be poliklinik onerim. doktor hormon testi yaptı sorun yok dedi. ama yumurtalıkların az calısıyor dedı. yani polıkıstk overclock olanların bu sekılde oluyormuş esim ve ben bebeğimizin olmasını cok istiyoruz. bu durumda hamile kalmam da sorun olur mu lutfen yardımcı olurmusun...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Polikistik overde eğer adet düzensizliği ve özellikle gecikmeler varsa yumurtlama seyrek yada hiç olmuyordur , bu yüzden ilaçla yumurta takibi yapılması gerekebilir, gebelik için sıkıntı olacağını düşünmüyorum, iyi günler dilerim.

 • Hymen çentik

  Peki centikler olmasi dogal olabilir mi ? hocam ben muayene oldum. ancak doktorun actigi gibi actigimda centikler görünmüyor. biraz daha actigimda iki ayri centik görüyorum. doktor bunu gozden kacirmis olabilir mi ya da centikler normal mi ? yanitiniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Op. Dr. Sevim TURHAN

  Doğal çentikler olabilir , doktorunuz görmüştür mutlaka , bu bozulduğunu göstermez, iyi günler dilerim.