İstanbul Arnavutköy Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kadın doğum doktoru

Istanbul ilinde Kadın Hastalıklar ve Doğum branşında 3.000'e yakın uzman doktor görev almaktadır. Bu doktorlar ağırlıklı olarak devlet ve üniversite hastanelerinde çalışmaktadır. Özel hastane ve muayenehanelerde çalışan kadın doğum uzmanları ise Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Şişli ve Bakırköy bölgelerinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Ali Ceylan ERDEN - Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Mehmet Ali Ceylan ERDEN

Kadın Hastalıkları ve Doğum, İstanbul

Doğum Sancıları, Kolposkopi, İnterstisyel Sistit Jinekolojik muayene, İnfertilite ve tüp bebek, İdrar kaçırma ameliyatları

Avrupa hospital    Arnavutköy, İstanbul 

Op. Dr. Önder ŞEREF

Kadın Hastalıkları ve Doğum, İstanbul

Pelvik Enfeksiyon, Myom (Miyom), Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Rahim içi kalınlaşma, Laparoskopik histerektomi, Homosistein

Özel Avrupa Hospıtal  Eski Edirne Caddesi, No:1338  Arnavutköy, İstanbul 
Ben catalca dan gidiyordum 3 çocuğum var ve hepsinin hamilelik ve doğum zamanlarında Önder bey doktorumdu çok... ...

Op. Dr. İrfan ELKİN

Kadın Hastalıkları ve Doğum, İstanbul

Düşük (abortus), Prematüre Doğum, PCOS Vajinoplasti (vajina daraltma), Ofis histeroskopi, Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür)

ÖZEL DEVA TIP MERKEZİ  Merkez Mahallesi Eski Edirne Caddesi No:1177  Arnavutköy, İstanbul 
Mükemmel doktor bi çok doktora gittim fakat İrfan hoca kadar hiçbiri güven vermedi ...

Sayfa : 1/1 | Toplam 3 kayıt bulundu.
TANIM: Jinekoloji, halk arasında kadın doğum adıyla daha iyi tanınır. Bölümün tam adı ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’dur. Adından da anlaşılacağı üzere kadınlara has hastalıklar olan kadın üreme sistemi hastalıkları ile ilgilenen bir bilim dalıdır. Kadınların gebelik dönemi ve doğum işleminde de görevlidir. Türkiye’de jinekoloji ihtisası yapmak için altı sene tıp fakültesi okumuş olmak gerekir. Daha sonra TUS sınavına girilerek ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ bilim dalında ihtisas yapma hakkı kazanılır. İhtisas dört sene sürmektedir. Bu dört senenin sonunda kişi uzman hekim unvanına sahip olur. İLGİ ALANLARI: Jinekoloji bilim dalının ilgi alanları kabaca kadın üreme sistemi hastalıkları ve gebeliktir.