Prof. Dr.

Kaan KARAYALÇIN

Genel Cerrahi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Pankreas Hastalıkları, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Hepatobiliyer Cerrahi, Safra yolları cerrahisi, Karaciğer cerrahisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 26 99
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1964 yılları Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1981 yılında Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamalayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bölümü'nde yapmış ve 1993 yılında Genel Cerrahi umzanı olmuştur.

1992-1993 yılları arasında 1 yıl süreyle İngiltere'de karaciğer nakli merkezinde, 1995-1996 yılları arasında da New York Memorial Sloan Kettering Cancer Hastanesi'nde yurtdışı çalışmaları yapmış olan Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1998 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör olmuştur.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisi Ünitesi'nde mesleki çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 15 yıla yakın süredir Genel Cerrahinin alt branşı olan Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisiyle uğreşmaktadır. Ayrıca, Ankara Üniversitesi'nin yanısıra kendi özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 26 99

Son Cevapladığı Sorular

 • Memede ele gelen kitle

  Merhaba 25 yaşındayım. evliyim. çocuğum yok. sağ mememde adet dönemi sonrası sızlama hissettim. el ile kontrol yapınca göğüs ucumun hemen altında elime bilye şeklinde sertlik geldi.doktora gıttığımde elle kontrol yaptığında süt kanallarımın dolu olduğunu soyledı. fakat ultrason çekildiğimde doktor h... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN

  Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 26 99

  Meme cerrahisi ile uğraşmıyorum

 • Pataloji sonucu

  Hocam teşekkür ederim. sonucum dün çıktı o nedenle sie sormak istedim ayrıca çalıştığım için izin almam çok zor oluyor. peki bu sonuçda sadece yağ bezesi mi diyorsunuz yoksa daha tehlıkelı veya tehlikeli olacak bir durum mu dur.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN

  Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 26 99

  Tehlikeli bir durum yok

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 12.11.2015

Mesleğinizi layıkıyla yaptığınıza inanarak vermiş olduğunuz hızlı ve net cevaplar için çok teşekkür ederim .

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


Yayınladığı Makaleler.