Uzm. Dyt.

Işınsu KÖKSAL

Beslenme ve Diyetetik (Diyetisyen) - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yaşlı Beslenmesi, Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Kilo Kontrolü, Gelişme geriliği, Çocuk beslenmesi, Gebelik ve beslenme... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 79 49
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamlamıştır.  Yüksek lisans eğitimini, İskoçya Aberdeen Üniversitesi’nde “Human Nutrition” (Toplum Sağlığı Beslenmesi) üzerine başarıyla tamamlamış. Aynı zamanda Birleşik Krallık'taki Association for Nutrition beslenme kuruluşunun da bir üyesi olmaya hak kazanmıştır.

Yüksek lisans eğitimi boyunca Aberdeen Weight Equilibrium kliniğinde sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmıştır. Sonrasında part-time olarak Herbal Life’ın beslenme takviyelerinin satış ve ürün danışmanlığını gerçekleştirmiştir. Türkiye’ye geri dönüş yaptıktan sonra Memorial Sağlık Grubu’nun Wellness kliniğinde uzman diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmalarına devam etmiş ve danışanlarına besin intoleransları ve özel durumlarına yönelik (polikistik over sendromu, duygu-durum bozuklukları, kardiyovasküler hastalıklar, insülin direnci, tip- 1 ve tip-2 diyabet, tiroid bozuklukları, haşimato hastalığı sporda beslenmevb.) sağlıklı beslenme planları hazırlamış ayrıca IBM, Petrol Ofisi gibi şirketlere sağlıklı beslenme ve yoğun iş hayatında beslenme ile ilgili workshoplar vermiştir. Memorial-Raffles Hotel’in ortaklaşa gerçekleştirdiği Detoks Programının detoks menülerini de hazırlayan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği'ne üyeliği bulunmaktadır. Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme danışmanlığı yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL bir çok restaurant için fit menüler hazırlamıştır. Memorial Sağlık Grubundan Bayek Sağlık Grubuna geçiş yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, mesleki çalışmalarına Ankara Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Bağırsak ve Psikoloji Sendromu, İlk 1000 Gün Gebe ve Çocuk Beslenme Kongresi, Sporcu Diyetisyenliği, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği sertifikaları bulunmakta, çok iyi derecede ingilizce ve iyi derecede fransızca bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 49

Anlaşmalı Kurumlar

  • Türkiye İş Bankası

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.