Op. Dr.

İlker PALA

Genel Cerrahi - Gaziantep

Op. Dr. İlker PALA, 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi esnasında burslu olarak Polonya’da 1 ay süreli cerrahi eğitim almıştır. İhtisasını ise yine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2005 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Askerlik vazifesini GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Uzman Tabip Asteğmen olarak yerine getirmiş olan Op. Dr. İlker PALA, askerlik sonrasında İstanbul ve Ankara’da bulunan birçok özel hastane ve merkezde görev yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına şu anda Özel Gaziantep Anka Hastanesi'nde devam eden Op. Dr. İlker PALA, iyi derecede İngilizce bilmekte olup pek çok mesleki derneğin üyesidir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 70 62
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Özel Gaziantep Anka Hastanesi
  AdresEyüp Sultan Mh. Hafız Tevfik Cd. No:162 Şehitkamil/Gaziantep  Şehitkamil, Gaziantep 
  İletişim Numarası0 (850) 811 70 62

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)
  • İkram
  • Oyun Odası
  • Servis
  • Vale
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı
  • Havaalanı transfer

Son Cevapladığı Sorular

 • Kistik lezyon

  Merhaba ılker bey mr sonucum su sekılde: koksikste c3te daha belırgın olmak uzere c2-4 te meduller kemik iliği ödemive eklem aralıgında minimal sıvı artısı mevcuttur.c2inferiör konturu düzensiz görünümdedir.ve bu duzeyde 6x5x4mm bouyuttta düzgün konturlu kistik lezyon mevcuttur dıyor rica etsem ne... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İlker PALA

  Op. Dr. İlker PALA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 70 62

  Bölge hem genel cerrahinin hemde beyin cerrahisinin alanına giriyor. agri sikayetiniz yoksa öncelikle 6 ayda bir mri ile takip edilmesi yeterlidir. takiplerde sorun yok ise yillik takiplere gecilir. agri var ise basit cerrahi islemle cozulebilir. gecmis olsun.

 • Mide tüp amaliyattı

  Ok hocam bn fotbol antrenörlük yapiyorum spor yapıyorum ama kilo veremiyorum tahminen ne kdr tutuyor fiyat

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İlker PALA

  Op. Dr. İlker PALA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 70 62

  Konu hakkinda hastanemiz ilgili biriminden bizzat gelerek bilgi alabilirsiniz. gecmis olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (4)

Hasta Değerlendirmeleri

4 Yorum Ort. Puanı: 5
Hakan Yılmaz
(5) 04.12.2016

Herkese merhaba öncelikle bu yorumu okuyacak herkese başta şifa diliyorum ve bu yazacağım yorumun çoğu insanın hayatına ışık tutacağına ve onların şifasına vesile olacağına inanıyorum....İlker Bey bu zamana kadar tanıdığımız en iyi ve en kaliteli doktordur....Yaklaşık 8 ay öncesinde Annemin sağ memesinin üstünde bulunan bir kitle ile İlker beye gittik, ilk odasına girdiğimiz andan itibaren sanki ilk kez değil de devamlı hastasıymışız gibi ilgilendi.Annemin hastalığına Meme kanseri teşhisini koyduktan sonra tedaviye hızlı bir şekilde başladı...Bu Hastalığı Anneme söyleyeceği zaman çok korku içindeydik,Çünkü bu hastalığı kendi üstünde duyan insanın piskolojisini düşünün..ama ilker bey hastanın anlayacağı lisansta Öyle bi söylediki odasından çıktıktan sonra Annem öyle rahat ve huzurluydu ki..Bize hep doğru adreste olduğumuz,bu savaşta beraber savaşacağını, iyi sonuçlar ve neticeler alacağını Annemi bu hastalıktan yüzde yüzz kurtulacağını hep kesin ve net söylüyordu..Bu hastaliğın süreci her açıdan çok zor..Ama İlker bey gibi bir doktora sahip iseniz çok şanslısınız..bize sürekli çok moral ve güç verdi..Yaklaşık 15 gün önce İlker Beye Annem meme ameliyati oldu sağ memesi alındı..Doktorumuz ameliyattan çıktığında durumu sorduğumuzda,Ameliyatın gayet güzel geçtiğini ve herşeyin yolunda olduğunu söylediğinde dahada mutlu olduk.Ameliyattan sonra pataloji sonucununda hastalığı Annemin vücudundan tamamen temizlediğini öğrendiğimizde dahada mutlu olduk...Ameliyatın öncesinde ve sonrasında her zaman bıkmadan usanmadan sorularımıza çok net cevaplar verdi..Evet Allah Anneme bu derdi verdi ama karşımıza derman olarakta İlker Beyi çıkardı.Bu söylediklerim sizi anlatmak için çok yetersiz İlker bey ama şunu söylemeliyim ki siz insanın karşısına çıkabilecek en nadir en kaliteli kişilerden birisiniz....Allah kimseye bu hastalığı vermesin ama eğer hastalık başa geldiyse de insanın karşısına sizin gibi işinin ehli işini sevgiyle yapan pozitif güzel kalpli güler yüzlü bir doktorla karşılaştırsın...Hastaya karşı ilginiz, saygınız, güler yüzünüz, sohbetiniz,arkasında durduğunuz sözler,söylediğiniz herşeyin durup ve hepsi doğru çıkması,kısacası herşeyiyle çok kaliteli bi insansınız İlker bey... Herşey için Allah Sizden Razı olsun Allah Senin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin...... HAKAN YILMAZ

Sevcan Kırım
(5) 08.03.2016

Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Ergün Güllü
(5) 01.11.2016

İlker Bey samimi ve pozitif tavrı ile yaşadığınız rahatsızlığın tüm tedavi sürecinde, en ince ayrıntısına kadar ilgi ve alaka gösteren son derece başarılı bir hekim. 23 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıldır süren hemoroid problemime İlker Bey tarafından ameliyat tanısı konuldu ve ameliyat oldum. Kafamdaki hemoroid ameliyatı ve sonrası için korkularımı İlker Bey sayesinde tamamen sıfıra indirgemiş bulunmaktayım. Ameliyat sonrası 2 gün dinlenerek 3. günümde iş hayatıma devam etmeye başladım ve son derece rahat, problemsiz bir evre geçirdim. Hemoroid konusunda kesinlikle tavsiye ederim!

Ayşegül fidan
(5) 10.07.2016

İlker bey pozitif enerjisi ve hastasına gosterdigi hassas yaklaşımıyla kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir hekim...özellikle meme kanseri cerrahisi ve yeni yöntemlerle ilgili videolarını izlemeniz sureci aklınızdaki soruları cevaplandırarak rahatça gecirmenizi sağlayacaktır.

4 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.