Afyon Karahisar İlaç Zehirlenmesi

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Büyük tuvalet

  Hocam merhaba bundan 5 gün önce bir gıda zehirlenmesi geçirdim ve aynı gün lavaboya geçirdim ve ilaç kullanmaya basladım fakat bu 5.gün oldu büyük tuvalete çıkamadım kullandıgım ilacın yan etkisi kabızlık imiş karnımın sol tarafında hareket ederken ağrı var sanki bişey tıkanmış gibi ne yapmam gereki...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Cengizhan YİĞİTLER

  Prof. Dr. Cengizhan YİĞİTLER

  Geçmiş olsun. sorununuzu tam anlayamadım. gıda zehirlenmesi sonucu ishal oldunuz sanırım sonra da kabızlık gelişti yanlış anlamadıysam. bazen ishal ardından bunlar normaldir. karın ağrısı yoksa sorun değil. yavaş yavaş düzene yeniden girecektir.

 • Amipli dizanteri

  Hocam merhaba. 3 gün süren ishal sonucu doktora gittim. test sonucu amiplli dizanteri çıktı. ishalim giderek azaldığı için doktor herhangi bir ilaç vermedi. şu an ishalim yok fakat hastalığın ilaçsız tamamen geçmesi mümkün mü?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hilmi TEZGEL

  Uzm. Dr. Hilmi TEZGEL

  Amipli dizanteri kendiliğinden geçmez. tahlillerde çoğu kez bazı iri lökositler amip zannedilmektedir. büyük olasılıkla bir gıda zehirlenmesi yaşamışsınız. iyileştiğinize göre sorun yok.

 • Alkol zehirlenmesi sonrasi

  Merhabalar serhat bey abim uzun yıllar alkol bağımlısıyım 53 yaşında fazla alkol içmekten metil alkol zehirlenmesinden 12 gün yoğun bakımda kaldı gozlerı görmüyor beyin sinirlerindede zarar gördü ve sinir ataklacı ağlama nöbetleri geçiriyor beyin için epilepsi ilacı kullanıyor ama psikiyatr ilaç ku...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Serhat İPEKÇİ

  Uzm. Dr. Serhat İPEKÇİ

  Merhaba esra hanım; öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum; yazdıklarınızdan abinizin psikiyatrik desteğe gereksinimi olduğunu hissettim; başvurmanız uygun olacaktır. saygılarımla.

 • Sürekli istifra

  Hocam öncelikle merhabalar...yaklaşık olarak 2 aydır neredeyse her sabah kahvaltıdan yarım saat kadar sonrası istifra ediyorum.hastanede yapılan testler neticesinde;glikoz61 kreatinin 1.50 demir bağlama serbest 375, mcv80 mch26.7 ferritin8 vitamin d 25hidroksi 5.775 çıktı dr gastritten şüphelendi ve...

  Doktor Cevabı:
  Dr. Korhan TAŞKAYA

  Dr. Korhan TAŞKAYA

  Endoskopi, batın usg, akciğer grafisi, endoskopi, ve daha detaylı kan profilini gösteren test sonucu fiziki muayene yapılmasında fayda var.(genel cerrahi konsültasyon)