Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK, tıp eğitimini 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1997 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından 1997-2004 yılları arasında Gebze Devlet Hastanesi'nde ve 2004-2015 yılları arasında Pendik Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Remedy Hospital'da devam etmektedir. Ayrıca kendisi Türkiye Ortopedi ve Travmatoloji Derneği (TOTBİD) ve İstanbul Tabip Odası üyesidir.

İletişim Numarası0 (850) 811 62 28
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  Son Cevapladığı Sorular

  • Kalça ayrılması

   Hastanenizde durmuş cenik adıyla kayıtlı röntgen filmleri mevcuttur ordan ulaşabilirseniz yönlendirme açısından çok memnun olurum şuanda akciğer embosili tanısıyla başka bir hst de yatmakta.

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK

   Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK

   Hasatnızın filmlerine ulaştım. dediğim gibi pelvik fiksatörlerle ayağa hemen kalkması mümkün. ancak ac embolisi var ise onun tedavisi yapıldıktan sonra bu tedavi düşünülebilir. geçmişler olsun.

  • Sag diz kapagımın altında bir şişlik var.

   Iyi gunler hocam benim sağ diz kapağının altinda olan bir şişlikten dolayı ağrılarım var. yaşım 19 ve bu rahatsizlik bende ortalama 4 5 senedir var.emar cekildim acaba ameliyat olmam gerekiyor mu? fitnessa gidebirmiyim ?//// sağ diz mr incelemesi teknik: incele 1,5 tesla gücündeki mr cihazı ile gerç... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK

   Op. Dr. İhsan Önder ALBAYRAK

   Bu şişlikten dolayı ameliyat olmanız gerekmez. bir süre sonra ağrılarınız geçecektir. geçmiş olsun

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hastalarının Yorumları (1)

  Hasta Değerlendirmeleri

  1 Yorum Ort. Puanı: 5
  (5) 29.11.2016

  HOCAMA ANNEMİ 21 EKİM 2016 DA AMELİYAT OLMASI İÇİN GETİRDİM ŞUAN 1,5 AY OLDU ANNEM HIZLA İYİLEŞİYOR...İŞİNİ TAM ANLAMIYLA YAPAN HASTALARA KİBAR VE SEVECEN DAVRANAN OLAGAN ÜSTÜ BİR İNSAN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN ÖNDER HOCAM....

  1 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


  Hakkında

  Mesleki Tecrübe

  29 Yıl

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 62 28  .