Afyon Karahisar Hışıltılı Çocuk

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Yardimci olursanız sevinirim

  Merhaba hocam , benim şuan 9 yaşinda bir kızım var gecen yıl, nefes darlıgı hışıltılı öksürük sıkışma nedeniyle hastanede 7 gun yattık düzeldi ve bir ay sonra yine tekrarladı ozaman buzamn yine tekrarliyo taşimadigim doktor kalmadi alerjik bronşit tanısi koyuldu . neyapmamiz gerekiyo cok üzülüyo...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Merhaba,öncelikle bir çocuk alerji uzmanına muayene ettirmelisiniz.muayene sonucunda ciltten alerji testi yapılabilir.test sonucuna göre doktorunuz sizi yönlendirecektir.

 • Yeni doğan bebekte crp yüksekliği

  Merhaba hocam, bebeğimiz 39+3 günde normal doğum olarak dünyaya geldi ve ilk basta hızlı nefes alıp verildiği söylenip yoğun bakıma alindi idrar testinde temiz doğum dan 24 saat sonrasi kan testinde crp 13.9 cikti 4 gündür tedavi görüyor sarılık yok dedi doktora ben kan testinin yapılmasını tekrar y...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Merhaba,tabiki siz bilirsiniz,karar sizin fakat hekiminizin yanlış yaptığı bir şey yok.crp değeri çok yüksek değil endişe etmeyin.

 • Yanaktaki oynar beze

  Değerli hocam kızımın sağ yanağında çene kemiği hizasında nohut büyüklüğünde oynar bir beze var. dokunun ağrıdığini söylüyor. diş hastanesinde röntgen çekildi d işlerden olabilirmi diye kızım 10 yaşında 1 aydır kaybolmadı beze. hangi branşta hocamız gitmeliyim. şimdiden teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Çocuk hastalıkları uzmanı ilk etapta değerlendirebilir. sağlıklı günler dileriz

 • Bebeğim çok uyuyor

  Merhaba dr. bey. iki haftalık bebeğim var. iki gündür günde nerdeyse 24 saat uyuyor. emzirmek için zorla uyandırıyorum. sıcaklardan dolayı olabilir mi? yoksa başka bir sebep olabilir mi, normal mıdır.? günde 3-4 defa kakasını yapıyor. lutfen cevap yazar mısınız?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Prof. Dr. Ahmet AKÇAY

  Merhaba,sıcaklık bebeklerde uyku yapar bu yüzden oda ısısı 20 ile 25 derece arasında olmalı,emzirme işleminizi 3 saatte bir rutin yapmalısınız.bu süre uzadığında bebeğin kan şekeri düşer ve bu da uyku,halsizlik yapar.sağlıklı günler dileriz.