Uzm. Dr.

Hakan ERKAYA

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kişilik Bozuklukları (Borderline Kişilik Bozukluğu, Narsisistik Kişilik Bozukluğu vb.), Bağımlılık, Sosyal Fobi, Draw a person, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 63
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 1974 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan almış, "Acil Kurtarma Ekiplerinde Travma Sonrası Stres Bozukluğu" başlıklı tezi ile Psikiyatri uzmanı olmuştur.

Asistanlığı döneminde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda çalışmalar yapan Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, askerlik görevini Şırnak Askeri Hastanesi'nde, zorunlu hizmetini ise 2004 yılında Burdur Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ardından 2007 yılına kadar aynı zamanda özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. Yine bu dönemde Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerine (UMKE) katılarak eğitim almış, sonraki dönemde de medikal kurtarma ekiplerine "Afet Psikolojisi Eğitimleri" vermiştir.

2007-2011 yılları arasında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nde ve bu kurumun Etiler Polikliniğinde, 2012 yılında da Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 2013 yılından beri Şişli'de bulunan kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 63

Son Cevapladığı Sorular

 • Psikolojik

  Meraba hocam size bir sorum olacaktı hocam ben yaklaşık 3 sene önce siddetli bir şekilde başım döndü çok korktum ambulans filân geldi doktor birşey yok dedi bende bu baş dönmesinden çok korktum ve bunu takıntı haline getirdim şimdi sanki etrafımdaki şeylerle birlikte dönüyormuşum gibi hissediyorum ç... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 63

  Merhaba, anksiyete durumlarında baş dönmesi hissi olsada genel anlamda muayene etmeden birşey söylemek uygun olmaz. eeg ve mri tetkikleri gerekebilir. arka planda yatabilecek başka bir sorunu atlama riskini ortadan kaldırmak gerekir.

 • Şizofren hastalığı

  Şizofreni hastalığı merhaba,insanları düşman görme,herkes bana bakıyor dalga geçicekler alay edicekler hissi,kendimi herkesten küçük aşağıda görme,kendimi değersiz hissetme ,haklı olduğum konuda kendimi haksız hissetme,alınganlık,birşey yapmadığım halde kendimi suçlu hissetme,bedbinlik,karamsarlık,... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 63

  Merhaba, durumunuzun bir an önce değerlendirip tedavinizin planlanması gerekiyor, uyum sağlayabileceğiniz bir ilaç ayarlanabilir. daha ileri tedaviler hastalığın şiddetine göre planlanacaktır. iyi günler diliyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

Hasta Değerlendirmeleri

2 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 13.09.2017

Bunalımlarına bir türlü çözüm bulamadığımız ve artık birçok durumu kontrolden çıkan ergenlik çağındaki oğlumuzu 2 seansta eski haline çeviren doktor. Tavsiye üzerine ulaşmıştık. Atlatılamaz denilen her şeyi atlattı çocuğumuz sayesinde.

(5) 13.09.2017

Boşanma sürecinde yaşadığım büyük sıkıntıları sayesinde atlattığım doktorum. Geçirdiğim onca kötü günden sonra araştırma kararı alıp bunun sonucunda ulaşmıştım kendisine ve şimdi geriye bakıp düşündüğümde iyi ki gitmişim diyorum. Çok iyi bir doktor. Tedavisi sayesinde kötü zamanları geride bıraktım. Teşekkürler.

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.