Bilecik Genel Endodonti Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kanal sonrasi

  Kanal tedavi yaptirdim dişlerim soğukda ssizliyor soguk yiyecek içeçek haricindede kökleri sizliyor 1 defa kanal yapildi bunu çekmemiz lazim diyorlar

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Güzide Pelin SEZGİN

  Yrd. Doç. Dr. Güzide Pelin SEZGİN

  Kanal tedavili dişler soğukta hassasiyet yapmazlar,komşu bir dişten kaynaklı olabilir,röntgen çekilip tekrar kontrol edilmesi gerekir,geçmiş olsun.

 • Kanal dis endodonti tedavi alani

  Merhabalar .iki kanal disimde rontgen cektirdigimde enfensiyon oldugu cikti.biri vidali ve digerinde de enfeksiyonun fazlaca yayildigini belirttiler.endodonti uzmanina gorunmem gerektigi aktarildi.istanbulda okumaktayim.bulundugum duzce,bolu illerinde uzman bile bulamadim fakat istanbuldan bir kac h...

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Güzide Pelin SEZGİN

  Yrd. Doç. Dr. Güzide Pelin SEZGİN

  Üniversitelerin çağrı merkezinden randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz,geçmiş olsun.

 • Sağ en arka diş ağrisi

  Merhaba sağ en arka alt dişimde ve onun üstünde zaman zaman ağrılar oluyor ve cene altından kulağımın arkasına kadar sızlıyor. genelde geceleri bazen oluyor gündüzleride aynı şekilde ve ön dişime kadar alt üst diş etlerimde sızlıyor sol tarafta hiç bir sorun yok nedeni ne olabilir?

  Doktor Cevabı:
  Dt. Oktay DÜLGER

  Dt. Oktay DÜLGER

  Büyük olasılıkla özellikle geceleyin dişlerinizi sıkıyor/gıcırdatıyorsunuz (bruxizm). bir dişhekimine gitmenizi öneririm.

 • Kanal tedavi sonrası 1 ay

  26 gün önce tek seansta kanal tedavisi oldum.1 hafta içerisinde şişllik indi ve ağrı kalmadı. fakat son bir haftadır yüzümde kanal tedavisinin olduğu kısımda uyuşma ve hafif şişlik var. dişimde herhangi bir ağrı yok kullanma konusunda da rahatım ama yanağıma iğne batıyormuş gibi bir his var.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Gökalp Turan KARAMAN

  Dr. Dt. Gökalp Turan KARAMAN

  Ahmet bey öncelikle geçmiş olsun. bahsetmiş olduğunuz şikayetlerde bazen kanal tedavisinin tekrarı gerekebiliyor. tabiki dişinizin ilk durumunu ve röntgenlerinizi bilemediğim için tedaviyi yapan doktorunuza veya bir endodontiste muayene olmanızda fayda görüyorum.