Başiskele Genel Cerrahi Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Op. Dr. Güven ATASOY

Op. Dr. Güven ATASOY

Genel Cerrahi

29 yıl mesleki tecrübe

Kocaeli Medical Park Hastanesi  D-100 Karayolu Üstü, No:34, Symbol AVM Yanı, 41140  Kocaeli 

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

  • Duodenitgastrit ve endoskopi raporu hk

    Ocam, gegirme, hafif bulantı ve ağızda tükürük artışı nedeniyle reflü şüphelerinden dolayı bir çok dahiliye doktoru gezdim, endoskopi olmamı önerdiler ve oldum oldum. ama midemle ilgili hiç bir şikayetim yoktu, acı da ekşi de yesem, yanma, ekşime, ağrı, yediklerin ağıza gelmesi, acı ekşi su gelmesi...

    Doktor Cevabı:
    Doç. Dr. Fahri YETİŞİR

    Doç. Dr. Fahri YETİŞİR

    Geçmiş olsun bu tedavilerin bittikten sonra şikayetlerinin devamına göre bir ilaç kullanıp kullanmayacağını konuşabiliriz. önce tedavini bitir sonra tekrar duruma göre değerlendirmek lazım. anksiyeten varsa onun içinde bir psikiyatriste gitmelisin. bütün bunların sebebi bu olabilir.

  • Kızarma ve nabız artışı

    Iyi günler doktor bey. benim babam 6 aydır tansiyon(sabah hapı) ve nabız yüksekliğ(akşam hapı) nedeniyle 2hap kullanıyor.ancak bir aydır devam eden ve 1 ay içerisinde 5-6 defa olan ani yüz kızarma ve nabız artışı(130 a kadar varan) var özellikle akşamları (akşam nabız ilacı içmesine rağmen) enfeksiy...

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Fatih TUNCA

    Prof. Dr. Fatih TUNCA

    Geçmiş olsun bu durumlarda yani çarpıntı, hipertansiyon ve yüz kızarması durumlarında mutlaka böbreküstü bezinin hormon salgılayan tümçrlerini araştırmak gerekir yaşadığınız şehirde bir endokrinoloji uzmanı varsa derhal ona başvurun yoksada endokrinoloji uzmanı olan yakın bir yere mutlaka gidin.has... Cevabı gör

  • Duodenitgastrit ve endoskopi raporu hk

    Merhabalar hocam, gegirme, hafif bulantı ve ağızda tükürük artışı nedeniyle reflü şüphelerinden dolayı bir çok dahiliye doktoru gezdim, endoskopi olmamı önerdiler ve oldum oldum. ama midemle ilgili hiç bir şikayetim yoktu, ne olduysa prozac isimli antidepresan ilaci kullandıktan sonra oldu. 1,5 2 ay...

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Meral ŞEN

    Prof. Dr. Meral ŞEN

    Emre bey geçmiş olsun..gastroduodenit mide ve onikiparmak bağırsağının iltihabı demektir, ilaçlar ile kısa sürede düzelir. gastroenteroloji bölümünde tedavinize devam etmenizi öneririm...

  • Kızarma ve nabız artışı

    Iyi günler doktor bey. benim babam 6 aydır tansiyon(sabah hapı) ve nabız yüksekliğ(akşam hapı) nedeniyle 2hap kullanıyor.ancak bir aydır devam eden ve 1 ay içerisinde 5-6 defa olan ani yüz kızarma ve nabız artışı(130 a kadar varan) var özellikle akşamları (akşam nabız ilacı içmesine rağmen) enfeksiy...

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Nurullah BÜLBÜLLER

    Prof. Dr. Nurullah BÜLBÜLLER

    Karsinoid sendrom ve böbrek üstü bezi hastalığı gibi durumlar araştırılmalı