Fzt.

Zafer İkizgül

Fizyoterapi - Muğla

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Mat Pilates, Felç, Omuz Ağrısı, Nörolojik rehabilitasyon, Bel - boyun fıtığı, Fizik tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ödem sorunu

  Öncelikle merhaba ben sag ayağımı bileğimi bir kere kırdım ve bir kere de çatlattım. oluşan ödem 4 yıldır gecmedi. bunun için nasıl bir tedavi uygulamak gerekiyor.ameliyat,igne ve benzeri.

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Zafer İkizgül

  Fzt. Zafer İkizgül

  Lenf ödem masajı ve bandajlama uygulaması faydalı olacaktır. geçmiş olsun.

 • Ra ve postur bozuklugu

  Iyi gunler benim bundan 4 ay once boynum agrimaya basladi ve trapez kaslarimda agriyordu mr cekildi boyun duzlesmesi dendi agri kesici kas gevsetici kullandim yaklasik bir ay once belim agrimaya basladi kalca mr ve sakroilak mr cekildi temiz cikti hlab-b27 pozitif cikti iltihapli eklem romatizmasi d... devamı

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Zafer İkizgül

  Fzt. Zafer İkizgül

  Sizin ihtiyacınız, konusunda uzman bir fizyoterapistten postur analizi alıp sonrasında düzeltici egzersiz ve manipulasyon-mobilizasyon’a başlamanızdır. başka türlü yöntemler denemeden önce ilk adımınız bu olmalıdır. çok büyük ihtimalle sorununuz yüzde yüze yakın oranlarda çözümlenebilir duruyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Bodrum Sağlık Vakfı
  AdresTurgutreis Engelliler Merkezi, Turgutreis  Bodrum, Muğla  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Zafer İkizgül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.