Fzt.

Yusuf Demir

Fizyoterapi - Tokat

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Boyun Fıtığı, Hemipleji Rehabilitasyon, Serebral Palsi, Fizik tedavi, Ortopedik rehabilitasyon, Bel - boyun fıtığı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sol uyluk zorlanma

  Merhaba hocam. adductor tendinopati yani uyluğumda futboldan dolayı yaralanma var 6 aydır geçiremedim sizce ne yapmalıyım?

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Yusuf Demir

  Fzt. Yusuf Demir

  Muayene gerekli. doğru tedavi programı ancak muayeneden sonra belirnebilir. daha fazla beklemeden manuel terapi alanında uzman bir fizyoterapiste muayene olmalısınız. doğru tedavi programı ile birkaç hafta içerisinde ağrılardan tamamen kurtulup birkaç ay içerisinde de spora dönebilirsiniz.

 • Omuzda kolda uyusma

  Sol kolumda uyusma var omzumdan elimedek iniyor kolum hareket ettirim omzumdan kit tit ses gelince biraz rahatliyorum gece dahada cogaliyor sorun nedir acaba

  Doktor Cevabı:
  Fzt. Yusuf Demir

  Fzt. Yusuf Demir

  Sinir sıkışması veya dolaşım sistemini etkileyen bir sorun olabilir. detaylı muayene ettikten sonra kesin karar verilir. detaylı muayeneden sonra da gerekli fizyoterapi programı hazırlanıp uygulanmalıdır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Yusuf Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.