Uzm. Fzt.

Mehmet Ünal

Fizyoterapi - Kocaeli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Migren, Lenf Ödem, Boyun Fıtığı, Fizik tedavi, Bel - boyun fıtığı, Nörolojik rehabilitasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

51 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Mehmet Ünal Kimdir?

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, lise eğitimini 2000 ile 2004 yılları arasında Karaman Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği bölümünde tamamladı. 2005 ile 2007 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi'nde İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü'nde eğitim aldıktan sonra 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü kazandı, 2010 yılında ise mezun oldu. Yüksek lisansını da 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Ortopedik ve Sporcu Rehabilitasyonu bölümünde tamamladı.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, 2007 yılında 3 ay süresince Denizli 112 Acil Yardım İstasyonu'nda; 2010 ile 2012 yılları arasında Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ortopedik Rehabilitasyon Bölümü'nde; 2012 yılı Ekim ayı itibariyle Kocaeli Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde görev aldı. Hale Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, yurtdışında Kayropraktik eğitimi almış; Antalya'da 170 saatlik Lenfödem Kompleks Boşaltıcı Fizyoteraği ve Manuel Lenf Drenajı Kursu'na; El Cerrahisi ve Rehabilitasyonu Kursu'na; Üst Ekstremite Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Alt Ekstremite Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Servikal Bölge Mobilizasyon ve Manipulasyın Kursu'na; Lomber ve Sacroialak Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Knesiotape Bantlama Terapisi Kursu'na; Lokomat Felçli Hasta Yürüyüş Robotu Sertifika Programı'na; Kardio Pulmoner Rehabilitasyon Eğitim Programına; Kuru İğneleme Kursu'na; Varis Tedavisi ve Lenfödem Ölçü Alma Kursu'na katılmıştır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


  • Flex&Form Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlık Merkezi
    AdresÖmerağa Mah. Alemdar caddesi no:14 Daire 19 kat 4 izmit/kocaeli  İzmit, Kocaeli  Haritayı gör  


.