Prof.Dr. Esin KOÇ, 1962 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Yenidoğan üst ihtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapmıştır.

Prof.Dr. Esin KOÇ, 1997 yılında Doçent ünvanını, 2003 yılında ise profesör ünvanını almıştır. Otuzdördü yurt dışı dergilerde yayınlanmış toplam 70 makalesi, 25’i yurt dışı kongrelerde sunulmuş 83 bildirisi mevcut olan Prof.Dr. Esin KOÇ, evli ve bir çocuk annesidir.

İletişim Numarası0 (850) 811 69 46

  Son Cevapladığı Sorular

  • Sindirim sorunu, fitil kullanımı

   Doktor hnm. 8 aylık bir oğlum var.3. ayından itibaren sindirim ile ilgili sıkıntı yaşamaktayız. kabızlık önleyici laktüloz şurup ve sindirimi destekleyici probiyotiklerden dönem dönem kullandık. bir kaç gündür kefir de veriyorum. sindirimi hala düzene girmedi. hergün kaka yapmıyor. yaptığında ise se... devamı

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Esin KOÇ

   Prof. Dr. Esin KOÇ

   Devamlı fitil kullanmak kabızlığı tedavi etmez. önce altta yatan bir neden olmasın diye muayene ve tetkikleri yapılmalı, daha sonra uygun diyet uygulanmalı, bu şekilde sonuca varılamazsa ilaç tedavisine geçilmelidir.

  • Bebegimin beslenmesi dogrumu

   Mrb hocam oğlum 23.07.2016 doğumlu. ikibucuk kilo 46 cm.62 cm boyu 6 kilo doktorumuz çok hareketli ve yeteri kadar kilo alamadığı için d3 kesip multivitamin verdi.mama ile besleniyor çok az emiyor ek gıdaya başlattı dr. sabah 9 gibi 90 ml, arada iki yemek kaşığı kadar meyve suyunu skiyo rum üzüm arm... devamı

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Esin KOÇ

   Prof. Dr. Esin KOÇ

   Bebeğinizin şu anda kilosu ve boyu ne kadar?

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


  Hakkında

  Mesleki Tecrübe

  31 Yıl

  Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ÜNIVERSITESI

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 46  .