118 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Başta ve alında yanma karıncalanm

  Mr hocam yaklaşık 4 aydır başta yanma karıncalanma baskı yaşıyorum.herşey iki tane dişimi çektirdikten sonra başladı daha öncr böyle birşey yoktu.her geçen gün agrılar arttıyor.3 tane hastaneye gittim 3 tane mr çekirdim kan tahlili falan hiçbir.şey yok dendi hafif sinizüt var dendi .sorunlarım halen... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ertuğrul UZAR

  Doç. Dr. Ertuğrul UZAR

  Geçmiş olsun, gerilim tipi başağrınız olabilir, ayrıca diş çekimi sonrası olması nedeniyle depresyon ilaçları fayda etmezse nöral terapi denenebilir, geçmiş olsun,

 • Baş agrısı

  Merhaba doktor bey. sağ alt gözümde aniden şişmeler oluyor kaşıntı ve yanmayla birlikte. en son ki şişme biraz daha gözümün altına yayıldı. başımda sağ kaşıma vuran şiddetli agrılar oluyor buna bağlı olabilir mi? ne yapmam gerekiyor?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ertuğrul UZAR

  Doç. Dr. Ertuğrul UZAR

  Geçmiş olsun gözde şişme kasıntı ve tek taraflı başağrısı küme başağrısı ve paroksismal hemikraniya dedeğimiz özel başağrısı durumlarında görülür, göz açısından ve nörolojik yönden muayene olmanız gerekir, acil şifalar diliyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Ertugrulgazi Bey
(5) 23.10.2016

Diyarbakirda ünlü bir doktor, tayin olduğunu duyunca çok üzüldük. Ilk tanışıklığımız amcam rahatsizlanmisti, bayılmıştı ayağa kalkamıyordu. norolojik bir vaka olduğu tespit edildi ertugrul beye gittik, yarım saatte ayağa kalktı amcam, ve o gün bugündür uyguladığı tedaviler sonucu amcam çok iyi. Çok teşekkür ederiz. Bursadaki bütün hastalara tavsiye ediyoruz. Allah şifa versin.

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.