Op. Dr.

Ertan GÜNAL

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Gaziantep

Op. Dr. Ertan GÜNAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve  2011 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitiminin ardından 2011 - 2012 yılları arasında Gaziantep Çocuk Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ertan GÜNAL, Gaziantep'te bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 63 45
Randevu Al

Randevu Takvimi

  • Op. Dr. Ertan GÜNAL Muayenehanesi
    AdresMücahitler Mah. 52063. Sok. No: 3 D/11  Şehitkamil, Gaziantep 
    İletişim Numarası0 (850) 811 63 45

Hastalarının Yorumları (4)

Hasta Değerlendirmeleri

4 Yorum Ort. Puanı: 5
büşra özcan
(5) 01.09.2016

Burnumdaki kemik eğriliklerinin getirmiş olduğu sorunları yıllarca güven veren bir doktor bulamamam nedeni ile erteledim. Gaziantep'e atanmam ile Ertan beyin başarılarını duydum ve yüz yüze görüşmeden bile güven verdi bana. Kesinlikle içten bir doktor olması korkularımı yenmem de yardımcı oldu. Şehir dışından gelip Ertan bey e ameliyat olacağım için ancak ameliyattan bir gün önce yüz yüze görüşebildik ve hiç yanılmadığımı anladım. Burnumdaki sağlık problemi benim için en önemli sorundu ama şekli de tabiki önemliydi. Asla kafanızda bir burun şekli belirleyerek gitmeyin zaten Ertan bey kişinin yüzüne göre şekli konusunda en iyi işi çıkarıyor. Her şey için Ertan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Başka insanların da hayatlarına muhteşem dokunuşlarına devam etmesi dileğiyle başarılarının devamını diliyorum.

Saadet Kaya
(5) 18.06.2016

Benim oğlumun doğuştan yarık damağı vardı.Gaziantepte gezmediğim doktor kalmadı.En son çarem Gaziantep üniversitesiydi Bir akrabamın tavsiyesi üzerine Ertan Günal Doktoru buldum. Oğlum iki aylık iken ertan hocanın yanına götürüp muayene edip bize on aylık iken görüşmemizi istedi Ve biz on aylık iken yanına gidip tahlillerini yapıp bir hafta sonrasına ameliyati için gün verdi.Ve Ameliyat oldu bir seferde damağı kapandı ve şuan oğlum çok sağlıklı ve korkmadan herşeyi yediriyoruz.Allah ondan razı olsun.Her şey için Teşekkür ederiz.

Gizem Ağyüz
(5) 16.06.2016

Yıllardır hep gözlük kullanıyordum gözlüğün etkisiyle burun kemiğimde eğrilik oluşmuş. 2 sene önce gözlerimi çizdirdikten sonra burnumun şekli ve yapısı daha çok gözüme batmaya başladı. Nice doktorlar araştırdım tüm şehirlerde. Sonra Ertan hocayı buldum. Bir kaç tanıdığa eşe dosta sorunca öğrendimki işinde gerçekten çok iyiymiş. Antep'in en iyi plastik cerrahı olarak söyleniyordu. Daha sonra randevu aldık gittik. Ertan bey çok iyi enerjisi yüksek ve güven veren birisi. Sohbet niteliğinde geçiyor ilk görüşme. İsteklerinizi soruyor bu istekler gerçekten gerekli mi sizinle dürüstçe konuşuyor ki bence bu işin en kilit noktası bu. Burun şikayetimde oldukça haklı olduğumu söyledi ve ameliyat gününe karar verildi. Bu ameliyatı olacağınıza dair tam kapsamlı bir de onay istiyor kendisi bildiğiniz check up'a giriyorsunuz. Herşey onaylandı ameliyat günü geldi çattı. Doktor bey sabah erkenden yine tüm enerji yüksekliği ve gülen yüzüyle yanımıza geldi ve 1 saat kadar sonra ameliyatı alındım. Ameliyat sonrası asla ve asla ağrım sızım kanamam olmadı. Şişlikler için buz tedavisi önerdi ve 2 gün sonra tüm şişliklerim gitmişti. Benim en korkulu rüyam tamponların çıkmasıydı ki yaklaşık bir 5 gün sonra tampon ve dikişlerim alındı gözlerimi kapatıp yattım ama tam olarak 30 saniye sürmüştü hepsinin bitmesi. Şuan burnumdan ve etraftan gelen tepkilerden o kadar memnunumki iyi ki Ertan hocayla yollarımız kesişti. Söz konusu plastik cerrahiyse Ertan hocadan başka güvenilecek bir doktor yok! İyi ki varsınız hocam

Serpil NACAR
(5) 09.02.2016

Mükemmel ötesi. .. maharetli elleri kocaman güven veren yüreğiyle kendinizi teslim edebileceğiniz en iyi hekim... teşekkürler hocam

4 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.