Prof. Dr. Erol YILDIRIM - Göz Hastalıkları
Prof. Dr.

Erol YILDIRIM

Göz Hastalıkları - İzmir

Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi, Göz Alerjisi, Göz Altı Torbaları

Randevu Al 0 (850) 811 40 72Soru Sor

Adres

Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:36 - Z04  Konak, İzmir
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Erol YILDIRIM Kimdir?

Prof.Dr.Erol YILDIRIM, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlayıp Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Erol YILDIRIM, İzmir'de bulunan Batıgöz...
Daha Fazla

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İlgi Alanları

Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi

Göz Alerjisi

Göz Altı Torbaları

Tedaviler

Botulinum toksini tip b

Botulinum toksini tip a

Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 40 72

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kataraktgoz

  Gozkurulugu saygılar solgozumde mıyopıve katarakt var dıger goz10mıyopı var katarakt yok ameliyat rısklıymıs ameliyat sonrası yırtık olmaması ıcın önlem alınamazmı meslek hayatinızda ameliyat sonrasi hastanınkör olmasıyle karsilastınızmı bu tıp olaylara şahit oldunuzmu internette eye nor göz damlas... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol YILDIRIM

  Merhaba, gözyaşı kalite ve miktarı 45 yaşından sonra yavaş yavaş azalmakta. bununla ilgili olarak gözyaşı damlası kullanmadan önce sizin yapabileceğiniz şeyler var. (sıcak kompres uygulamak masaj yapmak gibi). bunları denedikten sonra hala kuruluk ile ilgili şikayetleriniz devam ediyorsa gözyaşı dam... Cevabı gör

 • Göz ağrısı

  Hocam benim gözlerimde ışığa karşı aşırı hassasiyet var sürekli kapatmak istiyorum gözlerimde bir ağırlık var başmda alnımda ağrı var.uyuyunca geçiyor uyandıktan sonra rahatsızlıklarım artıyor hemen hemen hergün böyle oluyor ne yapmalıyım işten ayrıldım araba süremiyorum gözlerimin arkası sanki yara... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol YILDIRIM

  Merhaba, sadece şikayetlerimizi irdeleyerek herhangi bir yorum yapmak mümkün gözükmüyor. yaşınız, görme durumunuz,gözyaşı kırılma zamanı,göz merceğinizin durumu bütün bu şikayetlerle ilgili olabilir. sonuç olarak muayene edilmeden herhangi bir yorum yapılamaz. saygılarımla. sağlıklı günler dilerim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erol YILDIRIM tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.