Op. Dr.

Erkam TÜLÜBAŞ

Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ, 1978 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2010-2011 yılları arasında İskenderun Deniz Eğitim Alayı Reviri'nde, 2011-2012 yılları arasında ise Adilcevaz Onkoloji Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ, mesleki çalışmalarına şu anda İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Travma ve Acil Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İletişim Numarası0 (850) 811 70 77
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  Son Cevapladığı Sorular

  • Hastalik sag gogus

   Mrb hocam ben 38 yasinda bir bayanim benim uzun zamandir sag sirt bolgemde agrim vardi ve bir hafdadirda sag gogus ustu koltuk altina. yakin yerde agrimvar ve kolumda uyusma oluyor

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

   Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

   Merhaba, sağ sırt bölgesindeki ağrı seviyesine göre değişkenlik gösterecektir. safra kesesinden akciğere, meme hastalıklarından omurgaya kadar birçok hastalığa işaret edebilir. öncelikle muayene olmanız ve varsa elinizdeki tetkiklerle başvuranızı öneririm.

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .