Ergoterapist Cemre Toktaş

Ergoterapi - İstanbul

Aktivite, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi, Down sendromunda Ergoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Cemre Toktaş Hakkında

Cemre Toktaş Kimdir?

Ergoterapist Cemre Toktaş, Ergoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Cemre Toktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • HAMBURG UNIVERSITESI
Yabancı Diller
  • İngilizce
  • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
  • Aktivite
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi
  • Down sendromunda Ergoterapi
  • Duyu Bütünleme Terapisi
  • Ergonomi

Cemre Toktaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..en
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumu getirdim cemre hanıma ve halen devam ediyoruz. İnanılmaz gelişmeler kazandık sayesinde. Hem işinde çok profesyonel hem çook çok tatlı ve insancıl bir kişiliği var. Keşke herkes onun gibi olabilse. 16-07-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Cemre Toktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Cemre Toktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist C Toktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Cemre Toktaş için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist C Toktaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Cemre Toktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Cemre Toktaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Cemre Toktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Cemre Toktaş Ergoterapi, uzmanıdır. Otizmde Ergoterapi, Hastalık ve yaralanma önlenmesi, iyilik hali ve sağlığını geliştirilmesi, kendine bakım ve hijyen becerilerinin öğretimi ve bakımı, Kognitif Rehabilitasyon, Kronik hastalığı olanların rehabilitasyonu, Normal büyüme ve gelişme, beslenme, oyun, sosyal beceriler ve eğitim, Öğrenme güçlüğü (disleksi) de ergoterapi, Okul yaşındaki çocukların gelişme yazı yazma yeteneğinin geliştirilmesi, Günlük yaşam aktive destekleme alanlarında hizmet veriyor ve Aktivite, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivitede Ergoterapi, Down sendromunda Ergoterapi, Duyu Bütünleme Terapisi, Ergonomi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Cemre Toktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Cemre Toktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Cemre Toktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist C Toktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Cemre Toktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist C Toktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.