Doç.Dr Eralp BAŞER, Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 2014 yılında ise Doçent ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yılları arası Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2014 yılları arası Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015-2016 yılları arası T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr Eralp BAŞER,mesleki çalışmalarına Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde devam etmektedir.

Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği,Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği üyesidir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 69 61
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Liv Hospital Ulus Hastanesi
  AdresAhmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5 Ulus, Beşiktaş İSTANBUL  Beşiktaş, İstanbul 
  İletişim Numarası0 (850) 811 69 61

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Uzmanlık Alanları

 • Rahim Kanseri
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Robotik Cerrahi
 • Yumurtalık Kanseri
 • Gebelik

Tedaviler

 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
 • Genital kanser
 • Serviks biyopsisi(kolposkopi)
 • Rahim ağzı kanseri tarama
 • Jinekolojik kanser cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 61

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet olamama

  Hocam çok teşşekkür ederim.adet olamadim doktor ikinci kutuya başaladi ilaç olarak. hocam yine olamazsam başka bi çözümü olabilir mi.ilerde çocuk açisindan sikinti olurmu.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Mehtap hanım tekrar merhabalar, kullandığınız ilaçlar rahim içerisini inceltiyor ve bu nedenle az miktarda kanamanız oluyordur. çocuk sahibi olma potansiyeli hormonlarınıza, tüplerin açıklık durumuna ve eşinizin sperm durumuna bağlıdır. kadın doğum uzmanınız gerekli değerlendirmeyi yapıp sizi bilgil... Cevabı gör

 • Çikolata kisti

  Merhaba ben 44 yaşımayın 5 cm çikolata kistim var doktorum visanne verdi 3 ay kullanıcam ilaç tedavisi sırasında gebe kalma şansım varmı. 2. çocugu istiyoruz biraz yaşım geçti ama bir şansım varmı bilmek isterim. görüşleriniz için teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Merhabalar, kullandığınız tedavi rahim içindeki endometrium tabakasını incelteceğinden gebelik ihtimali düşüktür. eğer gebelik isteğiniz olursa mutlaka kadın doğum doktorunuzla paylaşmanızı tavsiye ederim. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Deniz Büyükaltay
(5) 15.08.2016

eralp başer hocam ın hasta sı olmak benim için bir ayrıcalıktı.Adana için inanılmaz büyük bir şanstı kendisi.Duydum ki artık İstanbul da başarılarına devam edecekmiş. Okadar şanslılar ki anlatamam.Eralp bey adına sevindim ama Adana için bir kayıptır kendisi, bu anlamda inanılmaz üzgünüm.

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.